• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1x pro alacaktim ama tyros 2 buldum

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar pa1x pro alacaktim ama ucuz fiyata Tyros 2 buldum hangisi daha iyi dugunler icin

Cevap: pa1x pro alacaktim ama tyros 2 buldum

düğünler için pa1x , fakat müzik için yamaha derim.

yani sahne icin kulanmak icin yani dugunler organisazyon felan hangi iyi pa1x pro mu yoksa tyros 2 MI?

senin zevkine bağlı ikisi ilede çok iyi düğün yapılır ama kullanım açısından 1x pro daha iyi gider sana ...

evet ikiside fiyat ayni ben ikisinide kulanirim fakat tyros 2 tesisatta iyimidir ?

Pa1x in full olanını al 3000 civarında 19.5 kg taşıyabilırsen tavsiye ederim

simdi ben fransada yasadim icin full olani bulmak zor bir tanesini buldum pa1x pro temiz alet , 40go ve 32 mb ram ,kilifla beraber

set sıkıntım olmaz diyorsan gözü kapalı tyros2 derim...

arkadaslar benim sikintim su simdi ben tyros 2 alirsam dugunlerde calarsam tesisatta iyi olur mu ? simdi benim korkum su bazen org aliyorsun sahnede ayni sesi vermiyor ondan soruyorum burdan tyros 2 kulanicalara sesleniyorum bana yardim acil

ben kullanıyorum iki adet tyros 2 var bende kardeş sound ve ses yönünden korg tyrosun yanından geçme gibi bir şansı bir tanenin fiyatı 3500 diğerinin fiyatı 2200 tl istanbuldayım tek 0536 311 51 21