• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 yardım lütfen çok acil

piyanistcengiz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
arkadaşlar kullandığım set vardı tekrar yükledim ama hiç bir rtm çalışmıyor rtimler hep eksik gibi neden acaba nasıl yapabilrim

Cevap: pa 800 yardım lütfen çok acil

rtimlerin hepsi var ama eksik çalıyo bilen arkadaşlardan yardım lütfen

Seti yüklemeden önce rami tamamen boşaltın mı acaba ? Set yüklemeyle ilgili tüm açıklamalar var sitede onlara bi bak istersen ... ritimler ve sesler tam çalmıyorsa kitlerin eksik yüklenmesinden olur başka bişeyden olacağını tahmin etmiyorumm

Bide sen setten kendi orguna istediğin ritimlerimi yüklüyosun yoksa seti tamamenmi onu söylersen daha iyi olur =)

şu an yüklü olan setin yedeği usb nizde varsa usb yi tekrar cihaza takın.Öncelikle media+erase+ssd s+(ekrandan ALL seç)+open+global i seç ve delete yap. daha sonra media+load +usb den set open+global seç yükle işlem bitince cihazı kapat aç.Kolay gelsin

teşekkür ederim arkadaşlar çok saolun

başka bir set yükliyecektim rem i tamamen boşlatmadım sanırım dosya isimleri kaldı içeriğini sildim ram ı tamamen nasıl boişaltırım

Rami boşaltmak için ;
Saund tuşuna bas
Record tuşuna bas
Sonra menü tuşuna bas multi sampleyi seç
Ekrandan üst tırnağa bas çıkan menüden writeyi seç
Üç tane alt alta seçenek çıkacak sen üçüncüyü seçeceksin onda şu yazması lazım all sampling multi sampling drum sampling onu seç okeyle silmesini bekle sonra kendi setini yüklersin =)

Hicaz hocam çok teşekkür ederim çok saol

Düğün için önerdiğiniz set var mı ben bu seti trakya müzikten dowland yapmıştım üçretli olur faketmez