• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 hakkında..

• Konbuyu başlatan BOLDOR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

BOLDOR

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
yeni pa 800 kullanıcısıyım set yükledim ama pad lerde eko yani deinlik var hepsinde bunu nasıl kaldırabilirim.:confused:

Cevap: pa 800 hakkında..

SORU:
PA-800’de set değiştirdiğim zaman pad ler hep aynı kendim değiştiriyorum pad sesleri ama orgu açıp kapatınca gene gidiyo
Cevap:
global> general kontrol> lock , pad bolumu kilitli olmasi gerek, acik olunca, ritim deystirdikce padlarda deysiyor

SORU
SELAM ARKADASLAR.ELIMDE WAWE FORMATINDA BIR KANUN TAKSIMI WAR.BEN BUNU PA800 UMUN PAD DUGMELERINDEN BIRINE KOYMAK ISTIYORUM.FAKAT NASIL KOYUCAGIMI BILMIYORUM.YARDIM EDERSENIZ SEWINIRIM.SAYGILAR...
CEVAP
Wave dosyasini usbye kopyaliyosun.Pa-800 de SOUND bölümüne giriyorsun."RECORD" basiyorsun.Sag üst köseye tikliyorsun. GElen menüde "SAMPLE LOAD" seciyorsun. USB den yüklemek istedigin VAWE dosyasini buluyorsun. "LOAD" tikliyorsun.Ses su ankaydetmeye hazir. Bunu bir sample ses olarak orgun üzerinde bir yere kaydediyorsun. Ses artik pa-800 de kayitli. PAD RECORD a gidiyorsun KIT olarak bu kaydettigin sesi seciyorsun. Bundan sonrasi ritm kaydetmek gibi. Islemi bitirince track: ACCOMPANY secip kaydediyorsun. Birtakim ufak tefek ayarlar var ama onlari zannedersem kaydederken görürsünüz.

Bu ne alaka diyebilirsiniz, haklısınız da lakin bunlardan yola çıkarak (track: ACCOMPANY ) bölümündeki ayarları yaparak sorununuzu çözebileceğiniz kanısındayım. Kolay gelsin
Saygılarımla,

Cevap: pa 800 hakkında..

saz gurubu abim ilgi ve alakan bile yeter.Ancak şunu tespit ettim ben sitenin eski katılımcılarından biriyim.Fakat şunu gördüm yardımlaşma sevgi saygı yalan olmuş.Ben olayı farklı çözdüm.Açıklama yapmıcam biri sorana kadar saygı ve sevgilerimle..