• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 80 yardımmmm lütfenn

cemalxd9

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
S.a hocalarım bana lutfen yardım edın kafayı sıyırmak uzereyım.pa80 var elımde ama ben orda yapıstır gibii sesler yuklemek ıstıroum bılmedıgım ıcın gecen gun kartı yaktım 225 tl ye yenı kart aldım bırı bana anlatsın lutfennn :(

Cevap: Pa 80 yardımmmm lütfenn

Korg Pa80 Sample ses kaydetme(resimli)
burayı oku..

Moderatör tarafında düzenlendi:

S.a hocalarım bana lutfen yardım edın kafayı sıyırmak uzereyım.pa80 var elımde ama ben orda yapıstır gibii sesler yuklemek ıstıroum bılmedıgım ıcın gecen gun kartı yaktım 225 tl ye yenı kart aldım bırı bana anlatsın lutfennn :(

kartı nasıl yaktınız hocam ben okadar set yüklüyom backup yüklüyom bazen günde 4 5 tane backup yüklüyom bişey olmadı çok şükür

ya cok saolun ama anlamıyorum orda kmp ile ılgılı yukleme var biri yardım etsın YALVARIRIM YAAA LÜTFENNNNN :( yapamıyorum biri yardım etsın yapıstır sesını diskete yukluom dısketı orga takıom PROGRAM-RECORD-LOAD SAMPLE MI DIOZ BİRİ YARDIM EDSIN NOLURRR YAA

BU YAZDIKLARIMIN DİSKET İLE FALAN ALAKASI YOK DİREK ORG dan YAPACAKSIN

Pad’a koma yetkisi vermek için ana ekranda iken menü ye bas. Ekranda sağ alt kısımda input pads diye bir seçenek çıkar. Sayfa 23’e gir veya tempo/value düğmesini bir tık çevir. Karşına pad seçenekleri çıkar. Oradan misal, koma fonksiyonunu 1 nolu pad a vermek istiyorsun. Ekranın yanındaki 1 no’lu pad’ın önündeki tuşa bas. Ve tempo tekerini yavaş yavaş çavirerek *QUARTERT seçeneğini bul, 2 nolu tuşa bas, Karşına pad seçenekleri çıkar. İşte o seçenekleri teker teker tempo tekerini çevirip 2 nolu Pad'a bastığında neler olduğunu göreceksin orada YAPIŞTIR'ın (Orgunda yüklü ise) karşılığı olan kelimeyi bul (ÖRNEĞİN) Laurhing seçeneğini bul, 3 nolu tuşa bas ve tempo tempo/value düğmesini cevirmek koşuluyla yeah seçeneğini bul, 4 nolu tuşa bas ve gene tempo value düğmesini çevirerek Applause seçeneğini bul ve sonra exit tuşuyla çık. Bu şekilde pad1 e koma yetkisi, pad2’ye bayan gülme sesi, pad3’e erkek yeeehh sesi, ve pad4’e alkış sesi vermiş oldun

NOT; kusura bakma net olarak YAPIŞTIR'ın Karşılığı olan kelimeyi hatırlayamadığım için böyle uzun yazdım ama bunları denediğinde daha başka seçenekleri de görüp kullanma şansın olacaktır.
kolay gelsin.

Pad ayarlarını yaptıktan sonra globale kaydetmek gerekir nasılmı?
Global bölümüne kayıt yapmadan önce pad kilidini (pads lock) açık (on) duruma getirmelisiniz. Ayrıca bunu Performance 1-1'e kaydetmelisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Diskette ne var? Disketteki var olduğunu düşündüğün sesler orga uyumlumu? Sohbet bölümünden bana ulaş beraber çözelim. Kartını da hemen yandı diyerek kaldırıp atma MANAGER programı ile önce sil formatla düzelmez ise bozulmuş demektir. Saygılarımla,