• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 600 şubat 15 te türkiyede..

Cevap: pa 600 şubat 15 te türkiyede..

Yeni aldığım duyuma göre (yalaaan) korg pa 600 2000 dolardan satışa çıkacakmış,talebe göre fiyatı 2500 dolar olacakmış eğer talep olmazssa cihaz az satılacağı için 3000 dolar kur üzerinden türk müzisyerlerin satışına sunulacakmış,mış muş,miş :D

ben şimdi a2000 emo usb almaya gidiyorum:) gerçekten, bir arkadaştan anlaşırsak.

piyanist santör hocam

madem niyetiniz vardi a 2000 e hocam keske do re müzigin kampanyasindan yararlansaydiniz

ben türkiyede olmus olsaydim bu kampanyayi kacirmazdim cünkü kesinlikle yamaha a 2000 1 tl bile deger kaybetmedi en azindan almanyada kaybetmedi

cogu ustalar a 2000 i birden 999 euro degerine düsürdü ben bastan beli takip etim burda bakmadigim bayi kalmadi ve kesinlikle 1 tl bile fiyatindan deger kaybetmedi

pa600 hakinda ben zaten yazacagimi yazdim pa600 hakinda hic bisey yazmakta icimden gelmiyor cünkü cok ön yargili ustalar var ama herkesin görüslerine saygi duymak gerekir

saygilarimla

Hepimiz dogumhane onunde cocuk bekler gibiyiz :) dogsada kurtulsak :)
turkiyede suanda kimsenin kullanmadigi org amma konusuldu, abartmadik mi biraz arkadaslar?
Sneijder gibi oldu.. Adam geldi iste tamam, oyniyacak oynunu.
Bu orgta gelecek, alan alacak, calan calacak. Hepsi bu

satışa çıktığında bursa da nerede görüp inceleyebiliriz, bilhassa hemşerilerime soruyorum?
burç pasajı içinde bir korg bayii vardı hala varmı o getirirmi acaba. ben üç yıldır inegölde ikamet ediyorum bursadan koptum biraz...

piyanist santör hocam

madem niyetiniz vardi a 2000 e hocam keske do re müzigin kampanyasindan yararlansaydiniz

ben türkiyede olmus olsaydim bu kampanyayi kacirmazdim cünkü kesinlikle yamaha a 2000 1 tl bile deger kaybetmedi en azindan almanyada kaybetmedi

cogu ustalar a 2000 i birden 999 euro degerine düsürdü ben bastan beli takip etim burda bakmadigim bayi kalmadi ve kesinlikle 1 tl bile fiyatindan deger kaybetmedi

pa600 hakinda ben zaten yazacagimi yazdim pa600 hakinda hic bisey yazmakta icimden gelmiyor cünkü cok ön yargili ustalar var ama herkesin görüslerine saygi duymak gerekir

Aynen ertan hocam,ben turkiyede olsam 10tane alirdim.super bir kampanyaydi.akilli olan kisi 3 hafatada en az 5000 euro kar yapardi.

böyle fırtınalarla çıkan bir klawye daha duymadım..:)