• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 600 qt satışta

artika

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar şu an baktım fiyat 1635 dolar grnüyor 1550 dolar deniyordu bi yanlışlık mı var yoksa

Cevap: pa 600 qt satışta

vatana miilete hayırlı olsun alan arkadaşlardan demo bekliyoruz desem yalan olur zaten pa800 aynısı olduğune göre mesele yok bu arada pa800 sıfır fiyatı 3700 e düşmüş

Stokta yok diyor Can Elektronik sitesinde :)

vatana miilete hayırlı olsun alan arkadaşlardan demo bekliyoruz desem yalan olur zaten pa800 aynısı olduğune göre mesele yok bu arada pa800 sıfır fiyatı 3700 e düşmüş

Bende Pa800 fiyatının dahada düşmesini bekliyorum :)

Fiyat 1635$ a çıkmış. Hayırlı uğurlu olsun. Evet korg başlangıç kriterlerini değiştirmiş. Herhalde bundan sonra en ucuz başlangıç fiyatı bu olacak galiba korgun. Alacak olana hayırlı olsun. Korg güzel bir alet ama ben biraz soğudum açıkcası. Bu zamana kadar bekledim biraz daha beklemeyi düşünüyorum. Piyadadaki fiyatlar bir otursun. Fiyatlar uçuk kaçık. Dedem zamanından kalma oyuncak orglara bile çok para isteniliyor.

Biz daha dereyi görmeden aylar önce paçaları dizlere kadar çekersek 2500 $ da yapsalar bize haktır. Tabi ki suç sadece bizde değil.Markalarını Türkiye piyasasına sokup ta saldım çayıra mevlam kayıra yapan diğer firmalarda da. Bu forumdan bile bir şeyler yapsak büyük ölçüde bu dengesiz pazar artışına bir çelme takabiliriz.
Keşke herkes bunun farkında olsa!

Moderatör tarafında düzenlendi:

hadi hayırlısı olsun bekleyenlere :)

1550 dolar 5adet stoklarımızda mevcuttur 0530 245 83 21

avrupa fiyatından tam olarak 100 dolar pahalıya satılıyor.(peşin fiyatını kastediyorum)tabi biz avrupa ülkesi değiliz :) korg türkiye . ülkemizde bu kadar çok kullanıcısı varken acaba neden korg italatçısıfirma müzisyenlerimizi 100 dolar kazıklıyor ilginç!!!!!!!!!!!!!!

nakit fiyatının 2582 tl olması lazım . bu kadar net söylüyorum