• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 600 Full Pro Set

aremis86

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 600QT
Pa 600 QT Full Pro Set

Tamamen Kendimin topladığı bir settir. Herhangi bir forumdan alınmış paylaşılmış bir set değildir.

PCM 90.5MB'dir. Ram'de 5MB boş alan bırakılmıştır. Toplam 99MB'tir. Bizzat şuan kendim Kullanmaktayım seti ve başka setler denediim için arada 5 10 kere silip yüklemişimdir. Sorun cıkar diye korkmayın.

*İlk olarak Sound User1 ve User2 Ful doludur ve hepsi sorunsuz çalışmaktadır.
*Style Ritimler Sıralanmıştır.

Slow
Slow2
Turku
3.4 - 6.8 - 10.8
5.8 - 7.8 - 4.4
2.4
Pop
Halay
Intro 1
Intro 2

Şeklinde Favoriler sıralanmıştır. ve Slow kısmında slow halay kısmında halay ritimleri mevcuttur.

Set linki ekte olan SET.Txt dosyası içerisinde kayıtlıdır. indireceğiniz SCPIONX.SET.rar dosyasının, Rar şifresi : www.trakyamuzik.net tir.

Not: Topladığım sette emeği geçen üstatların ellerine kollarına sağlık. Hiç bir üstadın ritim ve ses isimleri değiştirilmemiştir.

*Pro dememin amacı piyasada dolaşan setlerin hepsinde Pa 600 QT için konusuyorum. Ya soundları eksik yada drumkitleri yada ritimleri. Bemin paylaştığım sette Hiç bir eksik yoktur. Deneyince hak vericeksiniz. Bu seti kimse paylaşmaz ama ben severim paylaşımı :) Güle güle kullanın.

NOT: Orjinal Pa 600 QT Setidir. Global silmenize gerek yoktur direk yükleyiniz.

şifre: www.trakyamuzik.net

Ekli dosyalar

• SET.txt
    85 bayt · Görülen: 5,209
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa 600 Full Pro Set

pa 600 ümüz yok ama emeğe saygımız var paylaşım için teşekkürler.

denemedim fakat emeğinize sağlık.ayrıca tuşa basınca meyan atan seslerden varmı sette.yoksa nasıl temin edebiliriz yardım lütfen

kardeşim yüklerken global i silelimmi?

inşallah romanları güzeldir urstam,ben bu işlerden anlamadığım için sizin gibi ustaların çıkartığı setleri heryercanla bekliyoruz,cihazı alalı 2 ayı geçti hala bi set bulamadım inanın,bi sette olan diğerinde yok çok zaman ve kafa isteyen işler bunlar bizden o kafa geçti artık o yüzden sizin gibi üstadlara ne kadar teşekkür etsek azdır,saygılar.

emeğine sağlık tşkelr

link olmus bakarmisiniz dosya bulunmadi indirmeye calistim o