• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 500tr yardım

artika

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar bor sorum olacak aletimi satıp pa500 tr. Almak istiyorum yalnız pa 500 perin bir kısmında main bolarda problemi olduğunu duymuştum bunun doğruluk payı nekadardır vede bunlar giderilmiş olan seriler varmış bunlar kaç yılından itibaren almalıyım yardımcı olursanızi sevinirim

Cevap: Pa 500tr yardım

öyle genel olarak sorun olacağını sanmıyorum hocam,bende kullandım hiçbir sorun görmedim,gayette güzel bi cihazdı,elektronik cihazlarda ufak defek sorunlar mutlaka oluyor,bana şu elektronik cihazlarda hiç hata olmuyor diyebileceğin bi cihaz varmı----kesinlikle yok,elektronik olan bütün cihazlarda kullanıma bağlı,cihazın durduğu yerin nemli olup olmadığı v.s v.s. bunlara dikkat edersek sadece cihaz biraz daha ömürlü olur,onun haricinde bütün elektronik cihazlarda elektroniksel sıkıntı olabilir,

Cevap: Pa 500tr yardım

kardeşim valla ben kullanıyorum tek bir sıkıntı bile olmadı alette güzel alet tavsiye ederim ...