• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 500Tr GÜZEL MİDİLER

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 28
  • Görülen : 12K
Cevap: Pa 500Tr GÜZEL MİDİLER

Halit bey teşekkür olayına kesinlikle ihtiyacım yok kapris falanda yapmıyorum bu söylemleri geçenlerde bir düzenleme yapmıştım belki görmüşsünüzdür ya Allah rızası için teşekkür etmeyin ama iyi yada kötü diye yorum yapılsın kötü yorumlarda eksiklerimi bileyim iyi yapılacak küçük bir söz beni dahada şevklendirsin ...Değil mi ama?Bakın bu paylaşımım pa55 tr orga ait midiler ama araştırdık kendi orgumuza uygun bulduk yayınladık herkes taşın altına elini koysa insanlar sağda solda """"""pa500tr yok yahu teneke gibi org"""""" diyemez öyle değil mi? Herkese saygılar...Selamlar

Yok abicim ya pa500tr ye kimse teneke diyemez.Bu lafı söyleyenlerin kulağından şüphe duyarım ben.pa500tr ye bu tarz yorumlar için cevabı demolarımız veriyor zaten ;)

emek vermişsin saol

İşinize yararsa ne mutlu bana...Saygılarımla...

Teşekkürler eline sağlık

eline,yüreğine sağlık abi.paylaşımcı gönlüne sonsuz teşekkürler.yaşamınızda başarılarla dolu güzel günler dilerim.allaha emanet ol abi.

eline,yüreğine sağlık abi.paylaşımcı gönlüne sonsuz teşekkürler.yaşamınızda başarılarla dolu güzel günler dilerim.allaha emanet ol abi.

Bu güzel sözlerin için çok ama çok teşekkür ederim..Saygılarımla

teşekkürler güzel çalışma olmuş

teşekkürler sayın hocam...

seco kardeş adamsın adam