• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 500 tr BEKLENEN YENİ SETİMİ PAYLAŞIYORUM.

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 7K
Cevap: Pa 500 tr BEKLENEN YENİ SETİMİ PAYLAŞIYORUM.

çok teşekkür ederim. Yüreğine sağlık.

setteki romanlar felaket abi :)

Gördüğüm baktığım kadarıyla özellikle roman ritimlerine ağırlık verilmiş bizde okadar sevindik şöyle düğüncüler için set yapıldı halay felan boşa bekledik.

Gördüğüm baktığım kadarıyla özellikle roman ritimlerine ağırlık verilmiş bizde okadar sevindik şöyle düğüncüler için set yapıldı halay felan boşa bekledik.

ihtiyaçlarıma göre düzenleyip paylaşıyorum ihtiyacı olanlar kullansın zaten sen kendine göre ayarlamassan isterse 3x kullan yine ritim ses eksik kalır tat vermez artı en azından bişey paylaşmışız insan bi eline sağlık der nezaketende olsa

aynen katılıyorum başka setten 1-2 ritm ses öbür setten 1-2 ritim ses ihtiyaçlarımıza göre ritm sesleri ayarlarsak set sorunumuz kalmaz bu her alet için geçerli...

aynen herkes kendine göre toplar bende öle yapıorum abi bu set bizim bu taraflara göre tam izmirliyim ben bizim burda 2-4 oryantal 9-8 bşka halaymış filan bi kasap havası damat halayı tamam işte :)

aynen herkes kendine göre toplar bende öle yapıorum abi bu set bizim bu taraflara göre tam izmirliyim ben bizim burda 2-4 oryantal 9-8 bşka halaymış filan bi kasap havası damat halayı tamam işte :)

güle güle kullan kardeşim :)

teşekkürler ellerine sağlık kuscy,