• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 300 nasıl bi alettir ?

• Konbuyu başlatan oguz.28
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 10K
Cevap: pa 300 nasıl bi alettir ?

Pa300'ü uzun araştırmaların arkasından aldım ve almadan bir çok model daha inceledim. Kıyas yaparken mantıklı kıyaslar yapmak gerekir. Pa300'ü Pa3x gibi pa800 veya tyros serisiyle karşılaştırmanın bir gereği yok. Kendi sınıfında gerçekten çok güzel bir cihaz. Kullanım rahatlığı olarak dokunmatik ekran olması kesinlikle çok büyük avantaj. Ben seslerini ve ritimlerini de çok beğendim. Kasa kalitesi çok eleştiriliyor yerden yere savuracak halimiz yok sonuçta elektronik alet en sağlamı da olsa dikkatli kullanılmadıktan sonra arızalanır. Bütçesi bu aralıkta olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim

arkadaşlar aletin ritimleri çok eksik üstünde gelen ritimler iyi değil sesler çok kuru ve yavan çıkıyor ama kitleri güzel ritim yazılırsa çok güzel olabilr alet iş görür bende bitane roman ritimi yazdım baya iyi oldu davullar güzel geliyor onun dışında ekran dokunmatik iyi yalnız pitch bendi çok küçük yani kısacası ritimler sesler düzenlenirse çok güzel oluyor ben düzenleyip paylaşıcam burdan uğraşmadıktan sonra kendin düzenlemedikten sonra isterse 800 2x al illaki uğraşmak lazım ben pa 800 le uğraşamadığım için sattım o yüzden uğraşımak lazım

arkadaşlar aletin ritimleri çok eksik üstünde gelen ritimler iyi değil sesler çok kuru ve yavan çıkıyor ama kitleri güzel ritim yazılırsa çok güzel olabilr alet iş görür bende bitane roman ritimi yazdım baya iyi oldu davullar güzel geliyor onun dışında ekran dokunmatik iyi yalnız pitch bendi çok küçük yani kısacası ritimler sesler düzenlenirse çok güzel oluyor ben düzenleyip paylaşıcam burdan uğraşmadıktan sonra kendin düzenlemedikten sonra isterse 800 2x al illaki uğraşmak lazım ben pa 800 le uğraşamadığım için sattım o yüzden uğraşımak lazım

Paylaşımlarınızı bekliyoruz ;)

Pa 300 yeni aldım önce korktum oyuncak gibi geldi pa1x ten sonra üstünde bir set vardı ritimler güzel ama sesler çok saçma ve basit editlenmiş çok kotuydu düzenleme yapınca çok şaşırdım çok memnunum sampleler değişmiyor ama ud kanun akustik bağlama zurna 4 tel cogu sampleler çok güzel batı sesler mükemmel pa1x te yoktu böyle batı sesler yeni teknoloji her zaman iyidir cihzdda denedim on numara yanlız line cikisinin stereo olması gerekiyor galiba bugün iki set indirdin bendeki setlerle aynı sadece ismi değişik şaka yapıyor set paylaşan arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar elinde pa300 için birşeyler olan varsa paylaşırlarsa sevinirim

pa300 kullananlar için derlediğim bir settir,fabrika kitleri ve sesleri ile yazılmıştır. sesler-padler-ritimler bana ait değildir, piyasadaki setlerden alınmıştır.
içindeki padleri ritimleri ve performansları tek tek yüklemenizi tavsiye ederim
(factory dataya zarar vermemek için )
çalışmayan pad\performans olursa record\editten herhangibir beğendiğiniz sesi adresleyip kaydederek kullanabilirsiniz.
3x-900-600 de kullanabilirsiniz.
güle güle kullanın.

pa300 kullananlar için derlediğim bir settir,fabrika kitleri ve sesleri ile yazılmıştır. sesler-padler-ritimler bana ait değildir, piyasadaki setlerden alınmıştır.
içindeki padleri ritimleri ve performansları tek tek yüklemenizi tavsiye ederim
(factory dataya zarar vermemek için )
çalışmayan pad\performans olursa record\editten herhangibir beğendiğiniz sesi adresleyip kaydederek kullanabilirsiniz.
3x-900-600 de kullanabilirsiniz.
güle güle kullanın.

Paylaşım için çok teşekkürler. Tek tek yükleme işlemi Nasıl yapılacak? Yardımcı olursanız sevinirim

flashı orga takın media tuşu ile flashtaki seti open diyerek klasörleri açın ve herbir ritimi perf. ve pad i tek tek seçerek boş yerlere yükleyin, eğer seti direkt olarak load ederseniz dahili ritimlerin yerini alacaktır ve cihazı fabrika ayarlarına yüklemeniz gereklidir bu işlemlerden önce mutlaka backup alın