• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org Yurtiçi Kargoyla gelirken kaza yaptı

recreation

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar Pa 800 orgum DTL elektronik tarafından 256 mb ram takılıp Yuriçi Kargo ile gönderildi (06 Ağst 2012) Koargo düzce yolunda kaza yaptı ve doğal olarak hasarlı duruma geçti tel. görüşmelerimde Yurtiçi Kargo yetkilileri bunu teğit etti hasar tespitten sonra zararımın karşılanacağı söylendi.

ama hala bana dönülmedi 3 ay oldu yaklaşık ve ben ekibimle daha önceden tuttuğumuz bütün düğünleri başka orkestralara aktardım ve iş alamıyoruz maddi zararımız çok büyük hala zarar etmeye devam ediyoruz.
Bayram bitiminde yasal yollardan hakkımı arayacağım. Koskoca firmanın yaptığı rezilliğe bak yazıklar olsun!

siz de böyle bir durumla karşılaşmamak için lütfen dikkatli olun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Org Yurtiçi Kargoyla gelirken kaza yaptı 3 aydır zararım katlanıyor ve yetkili

üstat çok geçmiş olsun ama inan kargolara güvenip alet yollanmaz niye dersen insan orgunu düğüne götürürken bişey olmasın etmesın dıye el bebek gulbebek dıkkat edıyo kargoda boyle degıl tuttuklarını atıyolar bıryerdeb bıryere gıderken en az 2 3 arac degışıyo şansa kalmış artık kaza olmasada muhakkak basına bı iş gelir o yuzden nabıcaz 50 100 lıra yol parasından çekinmeyıp bızzat kendımız goturup yaptırmamız lazım nasılki bugun 5000 tlye alıyosun yarın satmak istesen fıyat düşüyo 3500 4000 aynı şekil kargoda alet hasar gordu üzerınde bı çızık olsa mal mundar oluyo satamıyosun tekrardan çok gecmış olsun üstadım zararın için uzuldum gercekten gerekli yasal takibe başla bence sen uğraşmazsan kapanır gıder bu iş hayırlı bayramlar

Cevap: Org Yurtiçi Kargoyla gelirken kaza yaptı 3 aydır zararım katlanıyor ve yetkili

çok haklısın size de iyi bayramlar

sagolasın üstat

Cevap: Org Yurtiçi Kargoyla gelirken kaza yaptı

arkadaşım ben bu söylediğin kargo şirketinde çalıştım. aman ha sakın böyle bir hata yapmayın bidaha. emin olun o bandın üzerinde giden orgları ne zaman görsem sahibine acımışımdır. her seferinde allah akıl versin diyordum. ben lafın özünü söyledim. sizler anlayın. bilirim müzisyenin klavyesinin kendisi için ne kadar kıymetli olduğunu. onun için herzaman kendin götürüp getireceksin. herkese hayırlı bayramlar

arkadaşım ben bu söylediğin kargo şirketinde çalıştım. aman ha sakın böyle bir hata yapmayın bidaha. emin olun o bandın üzerinde giden orgları ne zaman görsem sahibine acımışımdır. her seferinde allah akıl versin diyordum. ben lafın özünü söyledim. sizler anlayın. bilirim müzisyenin klavyesinin kendisi için ne kadar kıymetli olduğunu. onun için herzaman kendin götürüp getireceksin. herkese hayırlı bayramlar

verdıgın bılgıler ıcın saol da madem kargodakı sıstmın ısleyıs selını bılıyordun keske daha once paylaşsaydında bu tur durumlar olmayabılırdı. arkadasa gecmıs olsun yasal hakkını ramayı ıhmale alma gerekırse avukat yenı yasada alıs verıs vs cok degıstı bırakma paesını......hayırlı bayramlar

Kargo şirketlerinin işi sağlam aldıkları malı sağlam ulaştırmak değil mi? sağlam ulaştıramadıkları ürünleri hasarını karşılamak değil mi? herkes işini yapsa insanlar daha da çok rahat edecekler. Tekrardan geçmiş olsun, çok üzücü bir olay...

Çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm! Bir avukatla görüş derim.....

çok teşekkür ederim arkadaşlar bayram snrası halledecem yasal süreç ve sonuçtan hepinizi haberdar edeceğim,
hepinize sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz iyi bayramlar diliyorum.

.
Geçmiş olsun arkadaşım,

Yasal yolla mutlaka hak yerini bulacaktır, Ayrıca bu süre zarfındaki zararını da resmi belgelerle (düğün faturaları) tespitleyip onlarıda talep etmelisin.