• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2 ney kanun ve ud demo

mahirsaygi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2
arkadaşlar çok acil or700v2 kullanan bir kardeşimiz ney kanun ve ud sesleri hakkında fikir sahibi olabileceğim 2 3 dakikalık bir demo hazırlayabilir mi? çabuk tarafından olursa sevinirim. şimdiden herkese teşekürler

Cevap: or700v2 ney kanun ve ud demo

evet ud ve kanun var facebook sayfasında

buraya bi bakın facebook sayfası yamaha or 700 v2 nin kanun ud kısa demo var taksim olarak.

kardeşim nete okuldan bağlanıyorum. erişim kısıtlanmıştır diyor. birde ben görme engelli bir bilgisayar kullanıcısıyım. benim için o demolari 4shared.com sitesine yüklermisin? sevinirim. şimdiden teşekürler o siteden dosya indirmek benim için kolay oluyor da.

kardeşim nete okuldan bağlanıyorum. erişim kısıtlanmıştır diyor. birde ben görme engelli bir bilgisayar kullanıcısıyım. benim için o demolari 4shared.com sitesine yüklermisin? sevinirim. şimdiden teşekürler o siteden dosya indirmek benim için kolay oluyor da.

inanın size yardımcı olmayı çok isterim fakat bunlar video tarzında koyulmuş ve facebook ta video indiremiyoruz. salim abini demoları vardı bi bakayım bulursam onları atarım.

buyrun siteye baktım ama linkler kırıktı azda olsa fikir verir play tuşuna basın dinleyin...

inanın size yardımcı olmayı çok isterim fakat bunlar video tarzında koyulmuş ve facebook ta video indiremiyoruz. salim abini demoları vardı bi bakayım bulursam onları atarım.

kardeşim sağolasın

rica ederim kanun demoları ağırlıkta buldum ney ve ud demo bulamadım demoları arasında ama size fikir vermek açısından rahatlıkla söyleyebilirimki
ben a1000tr kullanıyorum ve sesler a1000tr de mevcut ve çok iyi yazılmış sesler ki v2 de daha iyi yazılmış olduğunu düşünürsek çok iyi sesler olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.buyrun bi tanede bu var. ki hatırladığım kadarıyla mandallı kanun sesi bile mevcut v2 de.

buyrun siteye baktım ama linkler kırıktı azda olsa fikir verir play tuşuna basın dinleyin...

teşekürler. biraz da olsa kanun sesi hakkında fikir verdi. bulabulursanız diğer paylaşımlarınızı da bekliyorum. tekrar sağolun

buradaki videolara göz atın belki bişeler vardır.4.videoya özellike göz atın derim.batuhun videosu aradığınız şey orada sanırım.

birde facebook sayfasına mutlaka girmeye çalışın buradaki videolarda ud taksim vs. çoğu ses ve ritm demo mevcut.