• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2 hakkındaki görüşlerim

mahirsaygi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2
arkadaşlar uzun bir bekleyişin ardından or700v2 aldım. aleti alalı 1 hafta oldu. görme engelli olmama rağmen cihazı çözmeye başladım. kullanımı kolay pratik ve sağlam bir alet. ayrıca do re müziğe gönderdikleri sehpa, tabure ve kulaklıktan dolayı teşekür ederim. onlar a300tr aldığımda da profosyonel ve lider olduklarını büyük firma olduklarını göstermişlerdi. yeni bir org almayı düşünen arkadaşlara eğer bütçe uygunsa or700v2 yi şiddetle tavsiye ederim. aletin üzerindeki sesler ve ritimler bence çok güzel.cihazı çözdükçe ve demolar kaydettikçe sizlerle paylaşacağım.

Cevap: or700v2 hakkındaki görüşlerim

ayırlı ve uğurlu olsun güle güle, iyi günlerde kullan. Bol kazançlar dilerim. Sonsuz sevgilerimle,

hayırlı olsun.

hayırlı olsun kardeşim..bu orgla ilgili düşüncelerini buraya yazdığın için teşekkür ederim ..yamaha or 700 v2 ,benimde almak istediğim bir org .

Abicim hayırlı uğurlu olsun.Güle güle kullan...

hayırlı olsun..

Hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsınız.

hayırlı olsun güzel alet son güncelleme çok güzel ritmler vardı dinleme şansı buldmuştum.

hayirli ugurlu olsun mahir