• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 v1 kayıtları

senlikci

*Vip*
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2 plus, korg pa 1x
arkadaşlar 4 yıl once direk sahnede yaptıgım kayıtlardır beğenilerinize sunarım..

Cevap: or 700 v1 kayıtları

tabi dükkan larda kalan varsa v 1 artık
tşk ler

ya buna da şükür ama; keşke aynı şarkıları hem V1 hemde V2 ile çalsaydın, aradaki farkı daha rahat anlayabilirdik :)

bu parçaları v1 i ilk aldıgımda yapmıştım.. şimdi ne o mekandayım ne de o sanatçı var nede o ruh halindeyim.. :) :) ama tonlar karşılaştırıldıgında bariz anlaşılır..

Hocam sana bişey sorucam: iki alette varmış sende, PA1X mi OR700 v2 plus mı ??? Aradaki en bariz fark nedir sence? Saund ve kasa olarak _?

Hocam sana bişey sorucam: iki alette varmış sende, PA1X mi OR700 v2 plus mı ??? Aradaki en bariz fark nedir sence? Saund ve kasa olarak _?

onun arasında dağlar kadar fark var hocam pa1x kalite olarak şu an bile hiç bir klavyede yok artı taş gibi ben 3 sene kullandım zamanında sound olarak da tabi fark var tabiki or 700 v2 plus olarak karşılaştırıyorum.

bu arada kayıtlar için teşekkürler arada baya bir fark var plus resmen devrim niteliğinde olmuş.

pa 1x emo board oldugu takdirde teknolojik farklarıda hesaba katarsanız ( sample, mp3 board,rx tech, tc helicon vocal vs.) bi adım daha onde tabiki.. lakin or 700 de bana çok ayrı bir keyif veriyor.. onsuz asla olmaz.. en iyisini yapıyorum iki marka iki sound..

sorun bakımından 700 çok çok daha sorunsuz bi alet.

bu güne kadar kullanmadığım arranger tarz alet kalmadı ketron korg yamaha roland vs..

hiç marka tartışmasına girmedim her aletin ayrı bir tadı güzelliği var.. bence en önemlisi elimizdeki aletten alabileceğimiz max . verimi alabilmek ve daha sonra gözümüzü yükseklere dikmek..

bunun sesi güzel bunun ritimleri iyi diye yorum yapmak yerine ihtiyacımızı belirleyip bunda vocal harmony var bunda rx technology var bunda işletim sistemi sorunsuz bunda sample ram hafızası var efendim bunun dsp effect kısmı daha iyi gibi analizleri yapabildiğimiz zaman aradığımız aleti buluruz..

yoksa bir markaya körü körüne bağlanmak benim işim değil..

fiyat/performans incelenir karar verilir..
sonra da aletin hakkı verilir..

arabanın hakkını ver mike :) :) :) gibi...