• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

one touch disk error ve up1 up2 lwr ses tanımlama problemi

• Konbuyu başlatan czadan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 928

czadan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600 qt
Çok değerli forum arkadaşlarım birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim öncelikle dil yarası adlı bir ritim var bu ritme one touch ses tanımlarken disk error hatası ile karşılaşıyorum nedeni nedir birde one touch ses tanımlarken up 1 up 2 lwr de sesler karışıyor bunu stabil hale nasıl getirebilirim çift ses kullanmak istemiyorum profesyonel arkadaşlar için mutlaka gerekiyordur saygım var ama ben ev kullanıcısıyım basit bir ayarı varsa yardım bekliyorum cevaplarınız için teşekküer ederim

Cevap: one touch disk error ve up1 up2 lwr ses tanımlama problemi

Klavyede lwr 1 2 diye duşlar var kapatmak istediğin kanalı oradan kapatabilirsin. Disk hatası vermesi konusuna gelince usb de farklı bir klasöre atmayı dene mesela my ritim klasöründeyse diğer klasöre atıp öyle yapmayı deneyebilirsin. Ritim çalarken genellikle o hatayı verir bende

Cevap: one touch disk error ve up1 up2 lwr ses tanımlama problemi

genelde o hatayı ritim kalıbı bk5 ile uyumlu olmadığı için veriyor.zaten one touch kullanma numericten 8 li ses kullan daha iyii daha pratik olursun