• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OmeXr 2011 GW8 SET-7

Cevap: OmeXr 2011 GW8 SET-7

ritimler oldukça başarılı.şu anda kullanıyorum.özellikle damat halayı ömerin oriental-3 ile yaptığının gelişmiş sürümü gibi,maşallah. vahde de güzel,zaten ritimli orgu org yapan böyle güzel ritimler ve içindeki seslerdir.her zaman derim bu fiyata oldukça iyi bir org.
benim sormak istediğim bir soru var bu konuyla paralel:
ben ritim yazarken ya da herhangi bir ritimde kafama göre ayarlama yaparken, özellikle turkish1-2-ormix davul takımlarıyla yazarken ses düşük geliyor,ama ömerin ritimlerinde maşallah ses gümbür gümbür geliyor, bunu nasıl ayarlayabiliriz?

ritme efekt veriyosun...40 ıncı efekti kullanıyorsun.ordan yükseltebilirsin.

arkadaşlar 35 kişi indirmiş ve sadece 9 kişi teşekkür etmiş? ayıp değil mi yararlanıp bir teşekkür bile etmemek? yakışıyor mu size?

...

Ben şimdi denedim ritimleri hepsi birbirinden güzel softwltz özellikle çok begendim.

daha deneyemedim ama en kısa zamanda yükleyip deneyecem şuan ortalık biraz karışık ses sistemi bi yerde klavye bi yerde :D toparlamak için bahanem olacak bu ritmler... çok teşekkürler emeği geçen herkese...

Ömer beyden ricam 9/8 lik pop ritim yapması. Fazla abartı olmamak şartıyla. 9/8 lik roman havası şeklinde değil de daha çok M.F.Ö nın elegüne karşı yapayanlız şarkısında ki ritim gibi tam anlamıyla. Çünkü bu tip şarkıları çalarken roman havası ritimleri çok uygunsuz oluyor. Ayrıca emeğne çok teşekkürler. Zuhal Müziğe saygılar. Ömer kardeşe sevgiler.

Ömer beyden ricam 9/8 lik pop ritim yapması. Fazla abartı olmamak şartıyla. 9/8 lik roman havası şeklinde değil de daha çok M.F.Ö nın elegüne karşı yapayanlız şarkısında ki ritim gibi tam anlamıyla. Çünkü bu tip şarkıları çalarken roman havası ritimleri çok uygunsuz oluyor. Ayrıca emeğne çok teşekkürler. Zuhal Müziğe saygılar. Ömer kardeşe sevgiler.

ömerin önceki setlerinden birinde rock9-8 gibi ritim olması lazım, o ritim senin aradığın 9-8 için çok uygundur.

Arşive baktım ama böyle bir ritime rast gelmedim Kadir bey. :( Kaçırmış olma ihtimalimi göz önğnde bulundurursak kötü oldu o zaman. Forumu da aradım ama yine yok. Siz denk gelirseniz yardımcı olur musunuz acaba ?

Saygılar

Arşive baktım ama böyle bir ritime rast gelmedim Kadir bey. :( Kaçırmış olma ihtimalimi göz önğnde bulundurursak kötü oldu o zaman. Forumu da aradım ama yine yok. Siz denk gelirseniz yardımcı olur musunuz acaba ?

Saygılar

buyrun

sağolllll.....

teşekkürler