• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OmeXr 2011 GW8 SET-7

OmeXrRoland

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EM50OR x2, EM55OR, G1000, BK5OR
Setin içeriği:

1: Kemik Vahde OmeXr
2: Soft 3/4 Waltz OmeXr
3: Çiftetelli OmeXr
4: Damat Halayı OmeXr
5: Gayda-Roman OmeXr

Set için kendisine buradan teşekkürler..

(Set Resmi Zuhal Müzik setidir, kullanıcılar tarafından yapılmış bir set değildir)

Ekli dosyalar

• OmeXr 2011 GW8 SET-7.rar
    28.6 KB · Görülen: 392
Cevap: OmeXr 2011 GW8 SET-7

paylaşım için çok teşekkürler. ellerinize sağlık

ömer abi senin eline yüreyine sağlık

Helal olsun ömer kardeşimize paylaşım için de teşekkür ederim.

valla org daha alamadım ama ÖMER kardeşime sonsuz teşekkür ederim.bu kadar çok ilgilendiği için ayrıca ZUHAL müziğede çok çok teşekkür kullanıcıları yanlız bırakmayıp destek verdiği için

deneyecem ;;))

Desteklerinden dolayı zuhal müzik ve ömer kardeşimize teşekkürlerimizi sunuyorum.

konu güncel..

ritimler oldukça başarılı.şu anda kullanıyorum.özellikle damat halayı ömerin oriental-3 ile yaptığının gelişmiş sürümü gibi,maşallah. vahde de güzel,zaten ritimli orgu org yapan böyle güzel ritimler ve içindeki seslerdir.her zaman derim bu fiyata oldukça iyi bir org.
benim sormak istediğim bir soru var bu konuyla paralel:
ben ritim yazarken ya da herhangi bir ritimde kafama göre ayarlama yaparken, özellikle turkish1-2-ormix davul takımlarıyla yazarken ses düşük geliyor,ama ömerin ritimlerinde maşallah ses gümbür gümbür geliyor, bunu nasıl ayarlayabiliriz?

Cevap: Re: OmeXr 2011 GW8 SET-7

bence de güncel kalsın ;) bakalım 8.9.10. dalgalar gelecek mi ?)) bekliyoruz sabırsızlıkla.aslında kolbastı,tsm 6-8, tsm 9-8, biraz daha turku ritimleri, rumeli 7-8 ritimleri ile daha da güzel takviyeler olur.zaten khaligi'nin zilleri oldukça başarılı eklemeler yaratıyor. valla helal olsun diyorum,her kullanışımda yazandan da çizenden de yayınlayandan da Allah razı olsun diyıorum.