• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nihayet pa 600 elimde...

goodwolf

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600
arkadaşlar alet bu gün elime geldi 3 saattir inceliyorum. kısaca şöyle söylüyüm. paranızın karşılığını alırsınız. yok metalikmiş. yok sound düzgün gelmiyormuş. şöyleymiş böyleymiş. üzerindeki setle tanıtım yaptıkları için arkadaşlar beğenmiyor olabilirler.üzerideki sesler benimde çok hoşuma gitti diyemem. alacak arkadaşta beğendiği seti yükler yoluna devam eder. ama benim şahsi görüşüm alet 10 üzerinden 8.tuşesi falan güzel. kullanışlı. ekranı çok beğendim. malzeme güzel sıkıntı yok. swicler gayet hassas ve kullanışlı. kendi hoparlöründen gelen ses harika. basları tizleri ayrı ayrı duyabiliyorsunuz. gitar sesleri fena bence pa 800 den iyi gitarları. işlenirse dahada güzel olur. pa 800 le kıyaslama yapacak olursam. üreten adamlarda zaten demişler küçük kardeşi diye. o yüzden kıyaslamayın. kimse için pişmanlık değil bence bu alet. üzerindeki bazı ses ve kitleri okumuyor. gelecek versiyonda onlarda giderilecekmiş. mp3 falan zaten çalıyor. kitler pad ler falan güzel. her türlü işinizi görür. saygılar. almak isteyipte hala kararsız kalan arkadaşlarada fadece görüntülü yardımcı olabilirim elimden geldiği kadar. hakangurel60@hotmail.com face adresim. inceleme imkanı olmayanlar için bu şekilde yardımcı olurum.

Cevap: Nihayet pa 600 elimde...

hayırlı olsun

hayırlı olsun kardeş...

Parasına göre karşılığını fazlasıyla veriyor.. Aletin malzemesi Pa800 gibi kaliteli olmayabilir ama işlevine bakarım ben.. Gerçekten iyi alet yapmışlar.. İkinci el Pa800 mü yoksa sıfır Pa600 mü diye soranlar var.. Kesinlikle Pa600.. Sıfır alet, mp3 okuyor, pa800 setlerini aynı saund'la okuyor.. Tuşları plastik ama Pa800 gibi çabuk bozulmaz, volume tozlanma sıkıntısı yok.. Klavyesi de fena değil..

Hayırlı ve uğurlu olsun, Allah bol kazançlar nasip etsin. Güle güle kullanın. Saygılarımla,

Hayırlı olsun. Tecrübelerinizi paylaşırsanız pa600 le ilgili seviniriz.

hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanmanız dileği ile. sizden tek ricam bir pa800 seti yükleyip saundu dinlemek.acaba son demolardaki saund gibi mi merakla bekliyorum

hayırlı olsun hocam. bol kazançlar dilerm

hayırlı olsun banada bu gün geldi hakikaten parasına göre güzel bi cihaz

hepinize teşekkürler arkadaşlar. cumartesi günü göktuğ seti yükleyim ufak bir demo hazırlayacam.