• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

musty 3x set demo

muzisyen82

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
klavye
dostlar kendi setimden bir demodur beğeninize sunuyorum damarcılar için sevgilerimle...musty

Ekli dosyalar

• musty 3x.jpg
    musty 3x.jpg
    64 KB · Görülen: 172
Cevap: musty 3x set demo

arkadaş bitanede yorum olmazmı nereye geldim senelerdir sitedeyim heh b u yüzden buraya takılmıyorum harbiden ayıptır yazık arkadaş yazık harbiden yazık belki bu8 yüzden siteden atılabilirim ama inanın problem değil ama sizlere tavsiyenm yada ricam her neyse paylaşımlara yorum yapmanız ve paylaşmanız dır her şey md yada demo değildir teşvik her şeyin başıdır yorum yapın arkadaşım banadeğil herkese bu tip siteler gir al çık değildir ya ne varsa yükle bak ondan sonra kimse tınlamamış hoş şahsen buna ihtiyacım yok ama ihtiyacı olan arkadaşlara yardımım olabilirdi bişey demiyorum bilen bilir ben MUSTY.............

BU ARADA ÜYELİK TARİHİM 2010 GÖZÜKÜYU ilgili modlar bakarsa ne zaman üye olduğum belli olur sevgilerimle mustyyyy...

güzel olmuş :)

ustam bu ne yaa ne yaptın sen hangi orkestra ile çaldın bunu :)

Evet gerçekten çok canlı olmuş. Ritim ise birebir.Ferdi Tayfur 'un orjinal ritimi.
Emeğiniz ve paylaşım için teşekkürler.
Devamını bekleriz.....

teşekkür ederim arkadaşlar kullandığım sadece klavyedir üzerindeki set ise kendi kullandığım ve 3x için hazırladığım setimdir ...yorumlara teşekkürler...

bravo yaylı iyi olmamışama ritim orjinal keman seside bildiğimiz saw yani keman brit :) yaylılariçin tavsiyem kamanjat kullan 60mb. amaorjinal

arkadaş bitanede yorum olmazmı nereye geldim senelerdir sitedeyim heh b u yüzden buraya takılmıyorum harbiden ayıptır yazık arkadaş yazık harbiden yazık belki bu8 yüzden siteden atılabilirim ama inanın problem değil ama sizlere tavsiyenm yada ricam her neyse paylaşımlara yorum yapmanız ve paylaşmanız dır her şey md yada demo değildir teşvik her şeyin başıdır yorum yapın arkadaşım banadeğil herkese bu tip siteler gir al çık değildir ya ne varsa yükle bak ondan sonra kimse tınlamamış hoş şahsen buna ihtiyacım yok ama ihtiyacı olan arkadaşlara yardımım olabilirdi bişey demiyorum bilen bilir ben MUSTY.............
senin istediğin yorum olsun emeğine sağlık teşekkürler :D

Emeğine sağlık 4shared olarak ekleyebilirsen dinlerim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri