• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

merhaba ketronlu hayat...artık bende ketroncuyum..

Cevap: merhaba ketronlu hayat...artık bende ketroncuyum..

hayırlı uğurlu olsun biraz alıştın mı sen de güzel ritimler yazar kendine göre ayarlarsın, saund mükemmeldir.

teşekkür ederim ..bana menüsü biraz karışık geldi .. ama aşılır... sorun değil yani nasılsa elimin altında alet. iki yıldır bu alet kafamı çok kurcalıyordu..çünki her açıdan parasına göre çok çok üstün bir alet.

hayırlı olsun fiyatına göre alınacak en iyi orgu almışsın hatta bu fiyattan fazlasını hakediyor ama ucuzladığıda iyi bir taraftan son zamanlarda bu yüzden taleep artıyor gittikçe ketronlara malum müzik piyasası sürünüyor düğünde pa3x çalsanda aynı para casio çalsanda :) laptopçular sağolsun

yunus hocam hayırlı uğurlu olsun bende 2.bir klavye olarak sx3000 düşünmüştüm ama kullanımın zor oluşu ve disketli oluşu(tabiki teknik anlamda fazla bilgim yok) beni yanıltmıştı ama ketron gerçekten çok sağlam bir klavye kasası çok hoşuma gidiyor enstruman sesleri bir harika.güzel günlerde kullanmanız dileği ile,demolarınızı bekliyoruz...

hayirli olsun,gule gule kullanin.....

ritim seti nerdeacaba ben göremedim yeğenim burda yayınlarmısınız..teşekkürler.

ritim seti nerdeacaba ben göremedim yeğenim burda yayınlarmısınız..teşekkürler.
bende göremedimkiii ! nasıl yayınlıyım:D:D bari gören görmeyene haber versin o zaman..:D:D

hayırlı olması dileğiyle

yunus hocam hayırlı uğurlu olsun bende 2.bir klavye olarak sx3000 düşünmüştüm ama kullanımın zor oluşu ve disketli oluşu(tabiki teknik anlamda fazla bilgim yok) beni yanıltmıştı ama ketron gerçekten çok sağlam bir klavye kasası çok hoşuma gidiyor enstruman sesleri bir harika.güzel günlerde kullanmanız dileği ile,demolarınızı bekliyoruz...

çok çok teşekkürler ediyorum ...valla ben herşeyden önce orgun saund güzelliğine bakarım ....ondan sonrada kasa sağlamlığına ..ha birde hitap etmesi tabi ..bizim yörede kullanan çok olduğu için bir aşınalık oluşmuştu zaten ..yani sonuç olarak her yönüyle düşünerek aldığım bir cihaz.bakalım zaman ne gösterir .sıkılırsam satar korg veya yamaha türü birşeyde alabilirim..ama dediğim gibi karadenizde ketron herzaman 1 numaradır hersalonda hemen hemen ketron xd9 var.herşeyin hayırlısı diyelim.hayırlı forumlar

hayırlı olsun üstadım

güle güle kullan üstad ketron benimde cok hosuma giden bir alet