• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

MAVİ MAVİ-emo a2000 sampleleri

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
zurnada hiç bi efekt yok, ham haliyle çaldım

merak eden arkadaşlar biraz daha tanısın aleti amaç, herkese iyi dinlemeler

Cevap: MAVİ MAVİ-emo a2000 sampleleri

Guzel Olmush:) Eline Saglik=)

teşekkürler kardeşim o değerli yorumun için

gökhanım bu aleti satıp ne almayı düşünüyorsun?

super saundlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Başlıkda yazım hatası var. Türkçe yi daha dikkatli kullanalım lütfen. "SAMPLE" kelimesinin türkçe karşılığı "Bir şeyin benzeri, tıpkısı, misali" anlamına gelir. Klavyelerde kullandığımız Sample seslerde birkaç saniyelik örnek seslerdir.

Yanlışlık şurada; Sample yazıldığı gibi okunmaz. Türkçe telafuzu "sempıl" dır. Bu yüzden başlık "MAVİ MAVİ-emo a2000 sampleleri" değil "MAVİ MAVİ-emo a2000 sample ları" olacak. Unutmayalım bilmemek değil öğrenmemek ayıptır, klavye çalıpta sample ın telafuzu bilmemek bana göre daha da ayıptır. Az önce okuduğum başka bir topic de arkadaşın biri "Düğün" yerine "düyün" yazmış. Yıl omuş 2012 eleman yaptığı işin telafuzunu bilmiyor. Gersini artık siz düşünün(!)

ellerine sağlık gökhan sesler kulağa çok hoş geliyo darbukalarda doyurucu

Kardeşim senin şu yaylılara hastayım yaa..

hepinize teşekkür ederim değerli arkadaşlar,hiç bi sesin orjinal halini kullanmıyorum , sürekli effectleri oynarım.. bugün ilk sahnemi yaptım klavye ile ve gerçekten güzeldi herşey bu ritmi editleyen arkadaştan allah rağzı olsun çok işime yaradı ve cok güzeldi tesisatta

Başlıkda yazım hatası var. Türkçe yi daha dikkatli kullanalım lütfen. "SAMPLE" kelimesinin türkçe karşılığı "Bir şeyin benzeri, tıpkısı, misali" anlamına gelir. Klavyelerde kullandığımız Sample seslerde birkaç saniyelik örnek seslerdir.

Yanlışlık şurada; Sample yazıldığı gibi okunmaz. Türkçe telafuzu "sempıl" dır. Bu yüzden başlık "MAVİ MAVİ-emo a2000 sampleleri" değil "MAVİ MAVİ-emo a2000 sample ları" olacak. Unutmayalım bilmemek değil öğrenmemek ayıptır, klavye çalıpta sample ın telafuzu bilmemek bana göre daha da ayıptır. Az önce okuduğum başka bir topic de arkadaşın biri "Düğün" yerine "düyün" yazmış. Yıl omuş 2012 eleman yaptığı işin telafuzunu bilmiyor. Gersini artık siz düşünün(!)

benim konularımdan ve benden uzak , allaha yakın ol, bu 2 oldu.. alakasız konularda adımı kullanıp saçma sapan muhabbete giriyorsun.. şahsi sıkıntımız varsa numaram var bak kocaman , ara görüşelim.. yaşına olan saygımı bitirecek kadar canımı sıktın 2 gündür benim.. bundan sonra benim uyarılacak bi hatam olursada başka moderatör uyarsın,

Moderatör tarafında düzenlendi: