• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

MacitVega Tyros Midileri

• Konbuyu başlatan ggss
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 3K
Cevap: MacitVega Tyros Midileri

macit abiyi banlayarak hiç iyi yapmadı trakyamüzik moderatörleri!.. o banlayan moderatör koysun buraya kendi çalışmasını bi oylama yapsınlar hangisi daha iyi? Trakyamüzik bence durup bi düşünmeli

macit abiyi banlayarak hiç iyi yapmadı trakyamüzik moderatörleri!.. o banlayan moderatör koysun buraya kendi çalışmasını bi oylama yapsınlar hangisi daha iyi? Trakyamüzik bence durup bi düşünmeli

Macit beyin müzisyenliğine söz söyleyecek kimse olamaz. Ama iyi müzisyen diyede kurallara uymayacak değil...

buyrun banlayan moderatör benim, sitemizde pekçok çalışmamı bulabilirsiniz...
Siz ne yaptığımızı zannediyorsunuz burada *** yarışı mı?
Macit'in çocukça tavırlarıyla yeterince uğraştık zaten, bir de sizin gelgitler yaşayan üyelerle uğraşmak istemem doğrusu...

Aşağıdaki konuda;

Macit Vega facebookTan beni hatırlarsın gk hn die geçiyor ismim! saçma sapan ordada konuşmuştun bana, sen bu siteye gir adamlık öğren o küfrettiğin insanlardan, facebooktaki konuşmamızı unutmadım..Sen koskoca değil! bi sinek bile değilsin burda!..

Değerli moderatörler gerçekten çok iyi yapmışlar ellerine sağlık!.. Durmak yok yola devam..

mesajı sana ait değil mi?
Ne oldu Macit Abinle barıştın heralde ki avukatlığına soyunmuşsun?:)

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

frden slmlar arkadaslar ben yaklasik 5 yildir burada uyeyim ve daha ne kimseden saygisizlik gordum nede kimseyi kiracak bisey yapdim yapmamda asla isdeyerek zaten onemli olan insan kalbi kirmamak ama goruyorumki burdaki gorevli arkadaslar bi huzursuzluk gormusler ve arkadasi siteden uzaklasdirmislar ama macitde eger haksizlik yapildigina inaniyorsa kendinin hakli oldugunu kanitlarsa her gereken yapilcagindan eminim ama burda kimse kimseyi kirmasin site icin yapilan her guzellik paylasim hepimiz icin bunu unutmayalim frden slmlar

frden slmlar arkadaslar ben yaklasik 5 yildir burada uyeyim ve daha ne kimseden saygisizlik gordum nede kimseyi kiracak bisey yapdim yapmamda asla isdeyerek zaten onemli olan insan kalbi kirmamak ama goruyorumki burdaki gorevli arkadaslar bi huzursuzluk gormusler ve arkadasi siteden uzaklasdirmislar ama macitde eger heksizlik yapildigina inaniyorsa kendinin hakli oldugunu kanitlarsa her gereken yapilcagindan eminim ama burda kimse kimseyi kirmasin site icin yapilan her guzellik paylasim hepimiz icin bunu unutmayalim frden slmlar

Burhan Abicim;
Dediklerinde %100 haklısın, bazı kimseler zannediyorlar ki site yönetimi çok meraklı üyeleri banlamaya vs. yaptırımlar uygulamaya...
Fakat her yerde olduğu gibi burada da bazı uygulanması gereken kurallar var.İşin ilginç tarafı benim bu üyeyi aslında uyarı amaçlı banlamamdı.(10gün)
Fakat arkadaş durmadı, özellikle facebook üzerinden sanırım kendine ait bir müzisyen sayfası üzerinden bana ve moderatör arkadaşlara ağza alınmayacak hakaretler etmeye başladı.
İş saçma sapan yerlere geldi ve kişiselleşti artık...
Ben Macit'i ne tanırım ne bilirim, sitede birkaç konusunu görmüştüm o kadar...
Mutlaka ki iyi bir müzisyendir, burada bir önceki mesajda belirttiğim gibi kimse kimseye daha iyi olduğunu v.s ispat çabası içinde olmamalı...
Herkes eserleriyle,yaptıklarıyla büyür ve tanınır...
Amacımız kimseyi kırmak yada bu foruma küstürmek değil, moderatörlerin varoluş amacı siteyi ayakta tutmaya çalışmak olmalı zaten...Fakat varlıklarıyla, mesajlarıyla, forum kurallarını hiçe sayan, site yönetimine kafa tutan, diğer üyeleri küçümseyen üyelere de gereken işlemi yapmak zorundayız...
Benim Macit ile olan diyaloğum artık tamamen kişisel bir duruma büründü.Ve ben hiçbir şekilde onun bu sitede yer almasını istemiyorum.Arkadaşın ilk nickinin neden banlandığını ve nasıl bir süreç yaşandığını da çok iyi bilmiyorum, sonradan konuları araştırarak öğrendim.Fakat uygulanan her yaptırıma bizlerin olmadığı bir ortamda üstelik şahsımıza hakaretler yağdırarak cevaplamak hangi "delikanlılık kitabında" yazar?
Geçenlerde yine aynı sayfada internetden bir home stüdyo resmi koymuş, altına da benim görmem gerektiğini, benim onu çekemediğimi v.s saçma sapan şeyler yazmış.Yahu benim kimseyle böyle bir **dik yarışım olmadı ki...!Bir müzisyenin daha iyi yerlere gelmesi ve üstelik benim onu tanımam sadece beni mutlu eder.Bugüne kadar bu konularda bana fikir soran herkese özellikle kayıt teknolojileri ve cubase konusunda elimden gelen yardımı yaptım.Üzerine hala yaptıklarımı yeterli bulmadım ve kendime ait bir site açtım, elimden gelen yardımı kimseyi ayırt etmeden yapmaya çalıştım.Kendimi anlatmama gerek yok sanırım, birçok insan ne yaptığımı ne yapmadığımı çok iyi biliyor zaten...
Açıkçası ilk başta çok sinirlendim, siteye de duyuru yaptığım üzere durumu savcılığa intikal ettirmiştim.Mesleğim icabı bu işlemi yürütmek,takibini yapmak benim için çok çok basit bir konu, üstelik tüm deliller elimdeyken.İşin açıkcası sonradan buna da vicdanım el vermedi, çünkü biliyorum ki arkadaşın bir anlık öfkesi kendine, kendini de boşverin ailesine ve çevredeki itibarına zarar verecek.Ve şikayetimi geri çektim, ama onunla da onun anladığı dilden konuşmaktan da geri kalmadım...
Buna rağmen;
Bu sitenin asıl sahibi sizler ve bu siteye yılların ve emeğini harcamış olan Admin'dir. Arkadaşın siteye geri dönüşü konusunda tasarruf hakkı Admin olmalıdır.
Benim için başkaca bir problem yok, Macit ve müzikal kariyeri yada yaptıkları beni fazlaca ilgilendirmiyor...Yapılan onca hakarete rağmen küçük bir özür benim için yeterli olacaktır...Fakat asıl özürü bu sitenin tamamına borçludur bence...

Ch.

Banını kaldırıyorlar ders almak yerine daha da saldırıları arttırıyordu. Benim gözlemledigim bu. Sanırım bunun da çözümü yok arkadaşlar.

frden slmlarvalla bahadir herkes biseyler paylasiyor yardimci oluyor herkesden allah razi olsun tabiki sendende ama demekki oyle gerekiyordu oyle yapdiniz kimse kimseden usdundegildir bu bi gercek herkes kapasitesince biseyler yapiyor ama asiri kendini battal gazi sananlarda burda kimseyi rahatsiz etme kucumseme kirici olmak zoruinda degil kimsede cekmekzorunda degil geregini yapdiniza inanmisin vede yapmisin kendi dusen aglamaz sana tek konuda kizginim birak fenerbaheceyi gel kayseri sporlu ol canimi ye heheheh saka frden slmlar

Burhan Abicim;
Dediklerinde %100 haklısın, bazı kimseler zannediyorlar ki site yönetimi çok meraklı üyeleri banlamaya vs. yaptırımlar uygulamaya...
Fakat her yerde olduğu gibi burada da bazı uygulanması gereken kurallar var.İşin ilginç tarafı benim bu üyeyi aslında uyarı amaçlı banlamamdı.(10gün)
Fakat arkadaş durmadı, özellikle facebook üzerinden sanırım kendine ait bir müzisyen sayfası üzerinden bana ve moderatör arkadaşlara ağza alınmayacak hakaretler etmeye başladı.
İş saçma sapan yerlere geldi ve kişiselleşti artık...
Ben Macit'i ne tanırım ne bilirim, sitede birkaç konusunu görmüştüm o kadar...
Mutlaka ki iyi bir müzisyendir, burada bir önceki mesajda belirttiğim gibi kimse kimseye daha iyi olduğunu v.s ispat çabası içinde olmamalı...
Herkes eserleriyle,yaptıklarıyla büyür ve tanınır...
Amacımız kimseyi kırmak yada bu foruma küstürmek değil, moderatörlerin varoluş amacı siteyi ayakta tutmaya çalışmak olmalı zaten...Fakat varlıklarıyla, mesajlarıyla, forum kurallarını hiçe sayan, site yönetimine kafa tutan, diğer üyeleri küçümseyen üyelere de gereken işlemi yapmak zorundayız...
Benim Macit ile olan diyaloğum artık tamamen kişisel bir duruma büründü.Ve ben hiçbir şekilde onun bu sitede yer almasını istemiyorum.Arkadaşın ilk nickinin neden banlandığını ve nasıl bir süreç yaşandığını da çok iyi bilmiyorum, sonradan konuları araştırarak öğrendim.Fakat uygulanan her yaptırıma bizlerin olmadığı bir ortamda üstelik şahsımıza hakaretler yağdırarak cevaplamak hangi "delikanlılık kitabında" yazar?
Geçenlerde yine aynı sayfada internetden bir home stüdyo resmi koymuş, altına da benim görmem gerektiğini, benim onu çekemediğimi v.s saçma sapan şeyler yazmış.Yahu benim kimseyle böyle bir **dik yarışım olmadı ki...!Bir müzisyenin daha iyi yerlere gelmesi ve üstelik benim onu tanımam sadece beni mutlu eder.Bugüne kadar bu konularda bana fikir soran herkese özellikle kayıt teknolojileri ve cubase konusunda elimden gelen yardımı yaptım.Üzerine hala yaptıklarımı yeterli bulmadım ve kendime ait bir site açtım, elimden gelen yardımı kimseyi ayırt etmeden yapmaya çalıştım.Kendimi anlatmama gerek yok sanırım, birçok insan ne yaptığımı ne yapmadığımı çok iyi biliyor zaten...
Açıkçası ilk başta çok sinirlendim, siteye de duyuru yaptığım üzere durumu savcılığa intikal ettirmiştim.Mesleğim icabı bu işlemi yürütmek,takibini yapmak benim için çok çok basit bir konu, üstelik tüm deliller elimdeyken.İşin açıkcası sonradan buna da vicdanım el vermedi, çünkü biliyorum ki arkadaşın bir anlık öfkesi kendine, kendini de boşverin ailesine ve çevredeki itibarına zarar verecek.Ve şikayetimi geri çektim, ama onunla da onun anladığı dilden konuşmaktan da geri kalmadım...
Buna rağmen;
Bu sitenin asıl sahibi sizler ve bu siteye yılların ve emeğini harcamış olan Admin'dir. Arkadaşın siteye geri dönüşü konusunda tasarruf hakkı Admin olmalıdır.
Benim için başkaca bir problem yok, Macit ve müzikal kariyeri yada yaptıkları beni fazlaca ilgilendirmiyor...Yapılan onca hakarete rağmen küçük bir özür benim için yeterli olacaktır...Fakat asıl özürü bu sitenin tamamına borçludur bence...

Ch.

ChordSolo hocam tek kelime ile adamsın adam...O şahıs şu yazdıklarını okusunda adamlık, insanlık, görsün.Asıl kalite kimdeymiş görsün.Burda hemen hemen herkesin bir müzik kalitesi ve geçmişi vardır.Ama kendini sürekli öven,ben şöyleyim ben çok iyiyim diyen adamdan hiç birşey olmaz.Müzisyenin mütevazisi makbuldür.Yakışanıda odur.Okadar seviyesi düşük bir insan ki, yaşına rağmen bir ergen edasıyla facebook sayfalarında yönetimdeki herkese küfür ediyor.Sonrada kalkıp ben müzisyenim diyor.Bu adammı şimdi,en kaliteli müzisyen olsa ne yazar.Yaşı büyük ama daha beyni çıkmamış takriben beyin yaşı 10-15 civarıdır. :)

Saygılar...