• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg soundlarından bıktım yamaha için yardım lütfen

machin_designer

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 1000+EMO_SD
Arkadaşlar artık korg soundlarından bıktığım için pa800 orgumu sattım farklı bi yenilik istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum yamaha a2000 v2 plus + emo usb aklıma takıldı bide yeni çıkan pa900 var bunların arasında kaldım lütfen bi fikir verin bana saygılarımla

Cevap: Korg soundlarından bıktım yamaha için yardım lütfen

korg soundundan bıktım dıosun pa900 alcam dıosun :) ya a2000 emo usb le beraber muthıs oldu ama korgcu olarak her zaman ketron un saund u cok hosuma gıdıyor

bence şöyle yap bi a2000 v2 + emo al bak kullan.ikinci el alırsan daha iyi olur çünkü sıfır alırsan çok çok zarar edersin.beğenirsen kullanırsın beğenmezsen satıp pa900 alırsın.

korg soundundan bıktım dıosun pa900 alcam dıosun :) ya a2000 emo usb le beraber muthıs oldu ama korgcu olarak her zaman ketron un saund u cok hosuma gıdıyor

korg pa 900 dememin sebebi yeni jenarasyon mp3 board içinde 192 mb pcm memory
ve kullanıcıya açık olmasıydı ancak a2000 v2 plus +emo usb hiç dinlemedim düz a2000 de dinlemedim ama methediyolar o yüzden aklıma takıldı yamahanın soundlarıda çok güzel arada kaldım

bursa da a2000 v2 plus emo usb kullanan yokmu bi dinleyelim aleti

bursa da a2000 v2 plus emo usb kullanan yokmu bi dinleyelim aleti

bursada piyanistşantör nickli Ümit abide var.Gemliktede bende var ama ikimizinde aleti düz A 2000 +Emo var

bursada piyanistşantör nickli Ümit abide var.Gemliktede bende var ama ikimizinde aleti düz A 2000 +Emo var

hocam gemliğe geleyim misafirin olayım yarım saat yani sadece soundları dinlicem v2 plus heralde sendekinden kötü olamaz sendekini dinleyim kafamda bi fikir oluşmuş olur müsaitsen pazar günü yanına bi uğruyayım.

zaten emo varken plusa gerek yk emo bıtırmıs olayı ama pa3x e yaptıgı usb de aynı a2000 gibi olmus :)

plus ın hiç vasfı yokmu yani?

ya demoları dinliyorum a2000 v2 plus tyros 3 ten bile daha iyi geliyo sesler soundlar sizde tyros 3 mü a2000 mi ve neden a2000 ikinci elde çoook ucuz