• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 16mb soru????

muzisyen

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
mrb ark.

1------16mb flash kartlı bi pa 80 de kaç adet ritim yüklenebilio...
2-------aynı zamanda ben bu karta laptop ile yükleme yapabilme şansım varmı (yani direk kopyala yapıştır dediğimde set atılmış oluyomu??)

yardımlarınızı bekliorum

1) Kart destekli set ler çalışırlar dolayısıyla 16 MB kart setleri bellidir şimdi elimde org olmadığı için net sayıyı söyleyemiyorum ama herhangi bir seti orguna yüklediğinde net rakkamı görebilirsin. Birde fabrika ritimlerine de yerli ve kartına uyumlu ritimleri atabilirsin bu şekilde 450 - 500 civarı ritmi aynı anda orgundan çalıp kullanabilirsin.

2) MCE proğramı ile Leptap tan kartına BACKUP yükleyebilirsin fakat Lentap PC nin 16 MB PA-80 kartına uyumlu kart yuvası olması gerek ona uygun Card Rider olmazsa bu iş olmaz veya PC ye harici ve dediğim karta uyumlu Card Rider bulup kullanarak bu işi yapabilirsin. Saygılarımla,

uyumlu kart reader var laptopta...o sorun değil.... kartımın ismi ilko--levo .... o kadar ritim ise olay süper...:)

hocam bi sorumada cevaplarsan sevinirim....o prg nerden bulacağım

teşekkürler g-1000ci halit hoca,pardon pa80 ci muzaffer hoca verdiğiniz bilgiye teşekkürler,alın artık şu pa80 de kurtulalım.saygılar.....