• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa1x emoboard'lı için set dırecthd ritimleride mevcut

piyanist53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA2X
öncelikle selamlar
arkadaşlar bu set korg pa1x emo boardlı içindir set emo settir hdd ritimleride toparlama ritimlerdir mesela ben hdd 4 deki ritimleri kullanıyodum performans sesleride performans17 yi dosyanın içinde setin içeriğide mevcut tex belgesi olarak muhtemelen daha öncede paylaşılmıştır ama her el değiştiğinde daha farklı sesler ritimler ekleniyodur o yuzden aman bu seti daha önce indirmiştim deyip kenara atmayın bir göz atın en azından

bu aradada set kendime ait deyildir yanlış anlaşılmasın sadece bazı sesler bazı ritimler ilave edilmiştir zevkime göre belkı sizinde işinize yarar bu setleri yapanları allah başımızdan eksik etmesin paylaşanlarıda :)) teşekkürlerinizi eksik etmemeniz dileğiyle :))

saygılarımla
piyanist orhan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg pa1x emoboard'lı için set dırecthd ritimleride mevcut

sevgili arkadaşlarım benim pa1x emo bortlu orgumun yüklemeleri yaptıktn sonra orgta ritimler var çalıyor ama klavye 30 saniye bazen 1 saat bazwen açılışta klavye sesi gidiyor sebebini bulamadınm yardımcı olursanız sevinirim

uper düğmesine bastıgımda geri geliyor ses ama fazla kalmadan geri gidiyor yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

sevgili arkadaşlarım benim pa1x emo bortlu orgumun yüklemeleri yaptıktn sonra orgta ritimler var çalıyor ama klavye 30 saniye bazen 1 saat bazwen açılışta klavye sesi gidiyor sebebini bulamadınm yardımcı olursanız sevinirim

uper düğmesine bastıgımda geri geliyor ses ama fazla kalmadan geri gidiyor yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

vallahi bekir usta ben bu seti 1 yıla yakın kullandım kaç kez yukledimse bu şekılde bir sorunla karşılaşmadım senın orgda vardır bence sorun

hocam link ölmüş 1 el atabilirmisin,teşekkürler

aynen link ölü

Link yenile

hard diskin kablosunu çıkar birde öyle dene.. virüs bulaşmış olabilir belki..

link çalışıyor tşkler

sevgili arkadaşım seti yükledikden sonra yeni setde voicede iceriden kapatıyor sesi eğer globalden girer voice den açmak için işaretlerseniz ses geri dönecekdir kulaklık takdığınızda ses var dışarı ses gelmiyorsa dediğini yapın lütfen

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri