• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA-80 Soru - Cevap

Cevap: Korg PA-80 Soru - Cevap

Abilerim, ustalarım orta halli bi kulaklık aldım ancak kablosu ince pa80'in girişi daha büyük internette böyle bir şey buldum bu işimi görürmü

Bu arada elektronikçi den buna benzer bir şey almıştım ancak kulaklığın bir tarafından ses geliyor hoparlörde taktim yine aynı sıkıntı oldu bu aparatta da aynı sıkıntı olur mu

teşekkürler cevap yazdığınız için.sizinle nasıl irtibat kurabilirim telefnunuzuyazabilirseniz.saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şimdi Ben 23 Nisan'da Çalacağım. 3 Adet Şarkı Çalacağım ancak Bir Sorunum Var. 3 Şarkıdan 1'i Komalı 2'si Komasız. Koma Verirken Koma Vereceğin Tuşa Basman Gerekiyor. Ben Basamam Çünkü Sahnede Sayılırım. Sesi Komalı Bir Şekilde Kaydetme Varmı Acaba Veya Daha Pratik Bir Yolu 3 Gün Kaldı ! :confused::confused:

Abilerim, ustalarım orta halli bi kulaklık aldım ancak kablosu ince pa80'in girişi daha büyük internette böyle bir şey buldum bu işimi görürmü

Yok be kardeşim o Jak a 12.90 verilirmi bana gel sana hediye edeyim. :) Hatta İstanbul da isen benim evde öyle büyük bir kulaklık vardı bakayım bizim hanım çöpe atmadıysa onu sana hediye edeyim. Jakını saten kendim takıyorum. Büyük jaklı idi bu akşam bakayım. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Hııım sen Erzincan da idin olmazsa sana ücret alıcı olarak gönderirim :) Yurtiçi Kargo Saat 12 ila 18 arası indirimli 5 - 6 TL ye gönderi kabulü yapıyor diye biliyorum bu akşam bakayım. Kendine iyi bak

Kulaklığı buldum bayağı da progösyönel kulaklık tır her iki tarafında alta bölümü var ses ayırma sivici var jakı zaten büyüktür kablosu da kalındır artık ben değişmiştim ondanmıdır bilmem Özelime tam adresini ve GSM numaranı yaz sana yarın hediye olarak göndereyim

pa 80 de akor sesleeri nedir örnegin ( E m ) bu akor hangi sestir .... hangi seste okudugumu bilmiyorum... bazen mi den çal si den çal fa dan cal diyorlar ...bilmiyoırum bilgi verirseniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üstadatlar bi sesi transpoze nasıl yapıyoruz. Baykal Sol Zurnayı transpozeyle ana ekranda "Bm" ye getiriyorum tam istediğim gibi oluyor ama ritimler,akorlar hepsi etkileniyor. Sadece sesi nasıl "Bm" yapabilirim.

Birde bu sample editleme olayını araştırdım, biraz kurcaladım ama hep programdaki sesler geliyor ve programa kaydediyor. Performance deki sesleri nasıl editleyip kaydederiz.