• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 500 TÜRKİYE (soru-cevap)

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
değerli arkadaşlar pa 500 tr ile ilgili bütün soruları bu bölümde sorabilir bizde elimizden geldiği kadar biliyorsak yardımcı olmaya çalışırız,

pa 500 tr ile aklınıza takılan ve özellik olarakda sormak istediğiniz bişeyler olursa sorabilirsiniz,herkese hayırlı işler bol kazançlar diliyorum

saygılar

Cevap: KORG PA 500 TÜRKİYE (soru-cevap)

öncelikle böyle bi konu açtığınız için teeşkkürler
ben şuan bi g600 kullanıyorum bi kaç aya kadar pa 500 almayı düşünüyorum
pa500e mixer anfi gerekmeden orga mikrofon takılabilirmi
suan pa 500 için ortalama kac güncel set var.

kardeşim orga dediğin gibi mikrofon takamazsın anfi lazım ... şuan 30 a yakın set var tabi ki daha da yapılıyor...

öncelikle böyle bi konu açtığınız için teeşkkürler
ben şuan bi g600 kullanıyorum bi kaç aya kadar pa 500 almayı düşünüyorum
pa500e mixer anfi gerekmeden orga mikrofon takılabilirmi
suan pa 500 için ortalama kac güncel set var.

şu an cihazlara microfon takılıp takılması sorun değil arkadaşlar,orgun içine küçük bi parça monte edilip microfon takılabiliniyo,garantili orga denemeyin yoksa garanti dışı kalırsınız,bu işi kim yapıyo derseniz DTL yapıyormu bilmem ama büyük ihtimal yapar sağlam elektronikçi de yapar,

Alet ilerde mp3 çalabilirmi mp3 bort takılrımı yeni çalışmalarla sample ram felen takılabilirmi 800 ler gibi. sonuçta pa60 55 50 ler bile sample kartı okumaya başlamıştı ilerde pa500 içinde olabilir mi acaba..?

Alet ilerde mp3 çalabilirmi mp3 bort takılrımı yeni çalışmalarla sample ram felen takılabilirmi 800 ler gibi. sonuçta pa60 55 50 ler bile sample kartı okumaya başlamıştı ilerde pa500 içinde olabilir mi acaba..?

pa 500 tr için çok şeyler söyleniyor ortalıkta sample olayıda var,pa 500 tr pa 800 den sonra çıktı,şu an pa 500 tr ye birşey yapılırsa pa 800 piyasasını alt üst eder,KORG bu ne yapacağı belli olmuyor,pa 500 tr yeni bi org,şimdi korg çıkardığı ürünün arkasında mutlaka duruyo,ses ritim nevale konusunda hep destek çıktı,kimseyi mağdur etmedi,

KORG -pa 500 tr ye mutlaka bişey yapacak,zaten pa 500 tr küçük pa 800,ilerde ne olacağı belli olmaz,ortalıkta pa 500 tr için çok söylentiler var,pa 500 tr nin rom u pa 800 gibi değişebiliyo,bunu istese dtl yapıyo ama şu an için izin yok ilerde olacak,pa 500 tr sample olacak v.s v.s gibi söylenti çok,ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem,

Selamun aleyküm pa 500 tr ye 6.5 m harici civi jakla normal bi 32 ohm kulakl8k taksak calisir mi ?

Pa 500 mp3 oynatoyormu yardimci olurmusunuz tesekurler

S.a Pa 500 tr de her ritme istediğimiz zil davul vs. ekleyebiliyoruz sanırım ve atakları 4 adet, bu atakları biz düzenleyebiliyor muyuz?

Usdat 500 tr MP3 bortu varmı yardımcı olurmusun