• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set indirrrr !..

Eyvallah kardeşim sağol

kadir kardeş senin lafın üzerine ,kendi düşüncemi belirtmek isterim.
1.sound sesler çok fazla çıkıyor ve ritimlerin sesi kısık
2.ensturaman sesler iyi değil keşke benim gönderdiğim seslerden iyi bir seçme yapıp ekleseydin.
3.daha çok şöyle çiftetelli tarzı hareketli ritimler daha çok ve esaslı olabilirdi
4.slow ve vahde lerin güzel
5.herşeyden önemlisi uyraşın için çok çok saolasın,
6.setin içine arap sesler ekledim kendin ve elektro bağlama sesi video çektim buradan bakabilirsin. kendim şimdi çektim tanıtım amaçlı lütfen bakın

kardeşim uyarıların için teşekkürler...dediklerini dikkate alacağım yalnız ses konusunda şunu söyleyeyim sesler daha bitmedi...set yarımda kaldı başta da bunu söyledim...sesleri yüksek tutmamın sebebi şu....ritimlerin sesini esitledim ki tek tek ritimleri kısıp kaldırma derdiyle uğraşmayalım diye....ama sesleri yüksek tutarsak hiç olmasa tek volumeden kaldırıp indirebiliriz...kolaylık sağlar diye yüksek tuttum...ritimlerde dediğin gibi eksikler var ama daha setin devamı gelecek set bitmedi...elimden geldiğince tüm seslerden toplama yapıp en güzel şekilde seti toparlıcam inşallah.

kardeşim ellerine sağlık set 10 numara olacak gibi şu anda bile çok başarılı hele o taylan ritmi yanlız dostum taylan ritminde varyasyon 4 te zil sesi geliyor birde slov şarkılardaki güzel ritimlerde eklermisin rica etsem va ben sana set göndereceğim bir kaç tane onların içindeki sesleri ve ritimleride alırmısın kardeşim 2-4 ritmindede varyasyon olarak oryantal yok popta var sadece son olarak çok oldum biliyorum ama bu romanda sadece taylanın sayıyorum ritmi var diğeri zaten eskide kaldı eğer duyduysan keşanlı diye bir şarkı var ondaki ritimdende yazabilirmisin eğer mümkünse ama kardeşim ellerin kolların dert görmesin cidden 10 numara oluyor allah razı olsun senden cihazı değiştirecektim vazgeçtim emeğe saygı

kadir kardeş setini benim i30 un kardeşi is40 ta denedim ama sonuç olumsuz ritim bozuk bazı ritimler hiç çalışmıyor sesler çok bozuk hiç güzel değil ama i30 da eminim çok iyi bir performans vermiştir set i30 kullanıcılarına hayırlı olsun diyorum.yinede emeklerin için teşekkürler kardeş...saygılarımla...

not:msn adresine söz ettiğim doğu set dosyasını gönderdim yaklaşık 7-8 tane özel doğu seti var. bu setin üzerinde biraz değişiklik ve düzenlemeler yapıp bir önceki msj dediğim gibi bir iki doğu seti çıkara bilirsen sevinirim..saygılar...

is40 ta efektler ve kitler oturmamış o zaman anladım meseleyi...senin için seti tekrar yaparım abi ayrca doğu setini de aldım.toplamaya başlıyorum.

buyrun demolar...

kadir sağolasın süper setlerdir inan toparlamadan sitede paylaşmak istemedim o yüzden 2-3 doğu seti çıkarabilecek kadar nevale bol işlemesi senin ellerine kalmış şimdiden ellerine sağlık

arkadaşlar seti güncelledim yeni elektrolar koydum içine..yeni ritimler kattım..daha güncellenecek bilginize...

Paylaşım için teşekkürler salolun.