• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG i30 File Editör Programı Hk

labirent75

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Selam arkadaşlar. Bu Programın serial numarası var mı sizde full kullanım için..
Program çok güzel ama demoda yapılacak şeyler kısıtlı..olan varsa yazarsa sevinirim. Setleri bu program sayesinde çok güzel düzenleyebilirsiniz.

Birde bu programda bi menüsünde send to korg i30 kısmı var. Burdan midi cihazı ile korg i30 a Set yüklenebilir mi?

Ben denedim time out diye garip bir hata veriyor acaba ful sürüm olmadığı için mi .Yoksa midi kablosu ile bu mümkün değil mi...

Cevaplarsanız çok sevinirim... Çünkü bu mümkünse hd takmaya gerek kalmıycak cihaza...

Cevap: KORG i30 File Editör Programı Hk

Selam arkadaşlar. Bu Programın serial numarası var mı sizde full kullanım için..
Program çok güzel ama demoda yapılacak şeyler kısıtlı..olan varsa yazarsa sevinirim. Setleri bu program sayesinde çok güzel düzenleyebilirsiniz.

Birde bu programda bi menüsünde send to korg i30 kısmı var. Burdan midi cihazı ile korg i30 a Set yüklenebilir mi?

Ben denedim time out diye garip bir hata veriyor acaba ful sürüm olmadığı için mi .Yoksa midi kablosu ile bu mümkün değil mi...

Cevaplarsanız çok sevinirim... Çünkü bu mümkünse hd takmaya gerek kalmıycak cihaza...
slm dostum demo versiyonuylada herseyi yapabilirsin ben yapabiliyorum. send to korg bölümünde pc ile midi baglantın varsa direkt gönderebilirsin seti. ayrıca hd takmanı tavsiye ederim ...

Benim Romio marka midi cihazım var.Bilgisayardan midi okuyor.Ancak bu programda sent to korg i30 kısmına tıkladıgım zaman bişey time out yazıyor.Armagan_222 burdan gonderildigine eminsin degilmi..Ben neyi yanlış yapıyorum peki???

mrb ben org almak istiyorum ama bulunduğumuz mevkide adam akılı bir org yok çok pahalıda olmayacak türk rtimli güzel ders vermede doğum günü kutlamalarında kadınların gününde çalabileceğim bir org istiyorum medelli markası var 24 türk ritimli gider ritimleri ve sesi 500 ile 235 ama bilmiyorum fiyatıda 450 diyorlar kararsızım ve birde bil. çalmak üzere yamaha cs80 indirmek istiyorum indiremiyorum nolur yardım edin pianofx 4.0 proğramı var bende ne ritim ne ses anlamadım ben bunu yardımcı olun lütfen

slm dostum demo versiyonuylada herseyi yapabilirsin ben yapabiliyorum. send to korg bölümünde pc ile midi baglantın varsa direkt gönderebilirsin seti. ayrıca hd takmanı tavsiye ederim ...

ustam öncelikle selamlar saygılar... bu hdd olayını çözemedim ben takıyorum ancak cihaz görmüyor nedir püf noktası bir format farkı yada limiti falanmı vardır atıyorum20 gb ve yukarıları göremez ya da çeşitli markaları görür diye