• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 plus kac önerirsiniz 4 hariç

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
ustadlar biraz seste degıısıklık arıyorum ritimler tamam da sesler i yan ben editleyemedim tam olarak yada seslere kulagım aşina degil plus kacını onerırsınız duz 16 set plus 1 mi 2 mi 3 mü 4 zaten yuklenmıor ucretsız olarak su an yorumlarınızı beklerım

Cevap: ketron xd9 plus kac önerirsiniz 4 hariç

plus 3 kullan bence ..sağlamdır.

xd9 kullandığım zamanlar plus3 yeni çıkmıştı,plus 2 benim daha çok hoşuma gitmişti,tabi herkesin duygusu farklıdır kimisi 3 beğenir kimisi 2 kimisi 1 :)

plus 2den plus 3e geçtim arasında hiçbi fark göremedim aynı. ayrıca büyük bir aksilik olmazsa taşkın akgeyik ketron x1 ketronxd9 ve sx3000e yeni set yapacaklarını yazmış bir sitede . ketron audyayı mükemmel hale getiren biri bunları kim bilir nasıl yapacak güzel birşey bekliyorum.

insan ses efekleri plus kacta daha cok peki 3 te ha hey kizava ve yaa yaa yaaaaaa var sadece

plus2de insan sesleri çok , ibrahim tatlısesin one two tri dediği ses var, ismail yk tamammı devammı sesi var, zııpla diye ses var. bide arapça kız sesleri var.türk orgunda arapça kız seslerini hangi mantıkla koydularsa onuda anlayamdım gitti.

Bence taskin hocanın yapacağı seti beklemek mantikli geliyor elimizde program olmadan uğraşmak fazla ise yaramiyor. Umarım güzel olur ketron kullanicilari için

ılker hocam allah razı olsun bugunku skıntımda cook yardımcı oldun gokhn hocam ve sen orgu acıtrdınız toplattınız telefonda valla ısın gucun rast gelsın abi :)

ilker abi on numara insan valla kimseyi kırmıyor bana bile katlanabiliyor helal olsun abime on numara adam.