• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 mp3 okuyucu monte videosu

piyanistmemo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 300
arkadaşlar videoyu yeni konu açtım ketron xd9 yeni link diye oradan indirmeden izleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ketron xd9 mp3 okuyucu monte videosu

Selam.öncelikle kutlarım ketron için birşeyler üretip paylaşmak çok güzel.yaptığınız çalışmada sanırım cihaz mp3 playerden gelen sinyalleri mikrofon gibi algılıyor.ve mic sayfasında mikrofon sesine yapabildiğiniz müdahaleleri harici mp3 sinyaline de yapabiliyorsunuz.güzel bir buluş kısmi de olsa kullanılabilir.ketron firması tunelin onca isteğine rağmen xd9 ve abisi sx3000 de sistem yazılımını yenileme yoluna gitmedi.onun yerine amiral gemisi olarak audyayı çıkardı.bu tür müdahalelerle cihaz üzerinde bazı kolaylıklar sağlanabilir ama bir yere kadar.sistem nk nın lesli efekti cihazını aplifikarör katına bağlaması,fdd yerine usb emulatör takılması sizin bu çalışmanız vs takdirlik çalışmalar.ancak mesela pa800 deki mp3 boardın cihazın sistem yazılımı ile tümleşik çalışması gibi olamayacağı için bu çalışma da bu şekli ile kalacaktır.ancak yaratıcı düşünceniz gerçekten olağan üstü tebrik ederim

Ben maalesef indiremedim. Bu yüzden de izleyemedim. Yinede bu tür uğraşlar tebrik edilmelidir. Paylaşım için teşekkürler.

malesef video sesli degil yada sesinde problem var

videoyu indirmeye çalışıyorum antivirüs programım engelliyor başka bir siteye atarsanız izleyebilicez