• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kapalı konu-AYYÜZLÜM - YüZ NuMaRaLı ADaM - KeMaL SuNaL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çilekeş_52

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
---------------

Moderatör tarafında düzenlendi:
ÜSKÜDARA GİDERİKEN - ŞaRk BüLbÜlÜ - KeMaL SuNal

Arkadaşlar Bu Yaptığım Film Müziklerinde Çalan Enstrumantalların Çoğu Nette Yoktur Bende Filmlerden Aldım Sizlerle Paylaşıyorum
Umarım Emeğimi Karşılıksız Bırakmazsınız

techekurler cok aradim bu parchay bg den selyamlar

Bu nasıl paylaşım?..Bu parça Bora Ayanoğlu'nun Deli Yunus adlı parçası..Bu altyapı mı?..Bora Ayanoğlu'ndan izin aldınız mı bu parçayı yayınlamak için?..Murat Göğebakan'ın ayyüzlüm parçasının altyapısı desen değil,başlık yanlış paylaştığınız parça ile Murat Göğebakan'ın Ayyüzlüm parçasının en ufak bir alakası yok..Parça aynı ama alt yapı,paylaşım,etik anlayış hiç bir doğruya uymuyor..

Teşekkürü beğenmiyorsunuz..Sahi bu nasıl paylaşım?...

Burası eğer mp3 paylaşım sitesiyse,sadece Paul Mauriat albümleriyle burayı ihya edebilirim...

Bu nasıl paylaşım?..Bu parça Bora Ayanoğlu'nun Deli Yunus adlı parçası..Bu altyapı mı?..Bora Ayanoğlu'ndan izin aldınız mı bu parçayı yayınlamak için?..Murat Göğebakan'ın ayyüzlüm parçasının altyapısı desen değil,başlık yanlış paylaştığınız parça ile Murat Göğebakan'ın Ayyüzlüm parçasının en ufak bir alakası yok..Parça aynı ama alt yapı,paylaşım,etik anlayış hiç bir doğruya uymuyor..

Teşekkürü beğenmiyorsunuz..Sahi bu nasıl paylaşım?...

Burası eğer mp3 paylaşım sitesiyse,sadece Paul Mauriat albümleriyle burayı ihya edebilirim...

Senin Okuman Yazmanda Yok Belli Linkin Üstünde Ne Yazıyor Senin İçin Tekrar Yazıyom Buraya Altta

Arkadaşlar Buyrun Size Kemal Sunalın YÜZ NUMARALI ADAM Filminde Çalan AYYÜZLÜM Film Müziği Buyrunuz

Senin Okuman Yazmanda Yok Belli Linkin Üstünde Ne Yazıyor Senin İçin Tekrar Yazıyom Buraya Altta

Arkadaşlar Buyrun Size Kemal Sunalın YÜZ NUMARALI ADAM Filminde Çalan AYYÜZLÜM Film Müziği Buyrunuz
Ayyüzlüm parçası diye niye yazıyorsun o zaman ?..Bu beste nerdeyse 50 senelik senin Ayyüzlüm dediğin 7 senelik bir çalışma..Bu yaptığın resmen mp3 paylaşımı Bora Ayanoğlu'nun kendi imkanlarıyla kaydedilmiş orijinal çalışmasını paylaşıyorsun izin aldınmı Bora Ayanoğlu'ndan?..Okuma yazma yetimi sorgularsan bende senin bazı yetilerini sorgularım altından kalkamazsın efendi ol!..Site huzurunu bozma!...

Ayyüzlüm parçası diye niye yazıyorsun o zaman ?..Bu beste nerdeyse 50 senelik senin Ayyüzlüm dediğin 7 senelik bir çalışma..Bu yaptığın resmen mp3 paylaşımı Bora Ayanoğlu'nun kendi imkanlarıyla kaydedilmiş orijinal çalışmasını paylaşıyorsun izin aldınmı Bora Ayanoğlu'ndan?..Okuma yazma yetimi sorgularsan bende senin bazı yetilerini sorgularım altından kalkamazsın efendi ol!..Site huzurunu bozma!...

Bora Ayanoğlu Ayyüzlüm Müziğini Çok Güzel Yapmış Eline Sağlık Sende Dürüst Ol Film Müziğide Paylaşamazmıyız Bora Ayanoğlu nun
O Yaptıysa Bu Müziği
Aynı Benzeri Yedi Karanfilde Yaptı Ona Ne Diyeceksin

Bora Ayanoğlu

1946 yılında istanbul'da doğdu.Babası tiyatro, sinema oyuncusu yönetmeni Sami Ayanoğlu, annesi tiyatro oyuncusu ve ilk kadın tiyatro sahibesi Şayeste Ayanoğlu'dur.Galatasaray lisesinde okuduktan sonra, 1963 yılında İst.Bel.şehir tiyatrosuna
stajer oyuncu olarak girdi. Otuzdan fazla oyunda rol aldı, oyun müziklerini yazdı. Aynı yıl sinema oyunculuğuna ve besteciliğe
başladı. Bir müddet sonra yorumculuğa da katarak, şarkılarını kendi seslendirmeye ve şarkılarının sözlerini kendisi yazmaya
basladı.

Bora Ayanoğlu'nun tanınmış şarkıları şunlardır:

Fabrika kızı , Yunus, Güller ve Dudaklar, Kırık Aynalar, O yaz, Gurur duyarım, Aklım sende, Canım seni istiyor (1993 altın
güvercin yarışması 4 dalda birincisi) , Reddediyorum, Rose-Marie , kaset, CD, LP olmuş bestesi bulunmaktadır. Bir çok müzikale
imza atan Bora Ayanoğlu'nun " Çiçekli saksı sokağı "adlı bir müzikali vardır. 80 film müziğine imza atmış, oyuncu olarak 25
filmde oynamış, halen İst.Bel.Şehir Tiyatrolarında halen oyun müziği yazarı olarak görev yapmaktadır

1973 doğumlu Sami Bolkan Ayanoğlu adında bir oğlu vardır.

Yazılarını neon ışıkları gibi yazdığın için görme konusunda sıkıntın var diye düşünüyorum o yüzden yukarda kırmızıyla yazan Yunus kısmına dikkatini çekerim...

Bilmiyorsan kısa bir araştırma yaparak doğru ve sağlıklı bilgiler paylaşabilirsin..İnternetin olduğuna göre Google'ında vardır herhalde...

Yaptığın paylaşımlar mp3 paylaşımı yapan site özelliklerine daha çok uyuyor..alt yapı/MD bölümüne orijinal enstrumantalleri koymak bana çok doğru gelmiyor..

Demiştim...

Sen Haklısın Senle Uğraşamam Kapat Konuyu Hayret Ya Bir Film Müziği Paylaştık Adamın Yaptığına Bak
Uslubuna dikkat etmezsen aynı uslupla karşılık vermek bana zevk verir..Sana bilgi verdik "kapat konuyu" "adamın yaptığına bak" gibi yaklaşımlar fayda vermez..Adam gibi paylaşım yap ondan sonra "adamın yaptığına bak" de!..Orijinal parçaları ameliyat masasına yatırdığın yetmedi şimdide insanların emek verip stüdyoda yaptığı çalışmaları burada alt yapı bölümünde film müziği şeklinde vermeye başladın..Heryerde bulabileceğimiz müzikleri internette bulamazsınız mesajıyla ilgi çekmeye çalışarak bizlere dayatmaya çalışmanı senin başka beklentilerin olduğuyla açıklayabiliriz..Hiç olmazsa paylaşımlarını bilinçli yap Bora Ayanoğlu'nu tanımıyorsun daha...

daha önce de ikaz etmiştim.konu kapalı çilekeş nickli üye cezalandırıldı.
sebep;
1.telif hakkı gerektiren paylaşımlar yasaktır.
2.uygunsuz üslup...

çilekeş_52 yada canzafer bu sana sanırım üçüncü ceza verişim.cezan bittikten sonra şayet bu sitede bu tip hareketlere devam edersen bu kez süresiz banlanacaksın,haberin ola!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...