• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kaçırmayın lütfen bakın.inanılmaz fırsat

• Konbuyu başlatan traudya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 42
  • Görülen : 8K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
üstadım önelikle hayırlı satışlar diliyorum...

yanlıs anlamassan eğer bilgi almak amaçlı soruyorum neden bunlar bukadar uyguna veriosun? (sadece bilgilenmek adına )

ben dükkancılık yaptım 4 yıl boyunca.ses sistemerli üzerine mağazam vardı.bu cihazlar bana o yılları hatırlatıyır.diğer cihazlarımıda çok çok çok uygun fiyata veriyorum.yani anlayacağın durum psikolojik.alan kişiler kar edecekler tabi anlayana

müsadenle sormak istediğim bişey var,fiyatların çok güzel evet,mikserin yan tarafında yıpranma var tamirmi gördü acaba???

kesinlikle

kesinlikle görmedi.ben dükkancılığım olduğu zaman almıştım.öncesini bilemem ama.geçenlerde taktım çalışıyo bi problemde yok.sanıyorum vurdurmuşlar bi yere.sonuçta 2.el cihazlar ama çalışıyo.aklında problem istemeyn arkadaşlar verirler tamirciye 50 60 lira para bakım yaptırırlar.ama şuanda herhangi bi sorun yok.arkadaşlar bende müzisyenim diğer ilanlarımda müzisyen arkadaşlarımızın cebine para kalsın diye iyice dip fiyatlardır.mesela;
dynacord ilanımda 4 tanesi 3500 tl 8 yıllk kabinler.akardion kısımlarında yırtıklar var bu yırtıklar 30 lira verilip sıfır gibi yaptırılıyor.içinizde kuşku olmasın die dokunmadım ki görün.bugün 20 yıllık dynacord eski serilerine defalarca yanmış yaptırılmış.yıpranmış kabinlere 4 tanesine 4000 tl istiyolar.
servo sr 122 diye ilanıma bakın 10 12 işte kullandım pırıl pırıl.4 tanesi 3200 tl sıfırını almaya kalsanız ben 4 tanesine 2000 tl yazdım.bu kar değilmi alan için
2 adet kule 1 power yazdığım ilan ise olmaz olmaz dedittirecek şekilde uygun.sadece power 1200 tlye satılıyo.ben 2 sıfır kule ve sadece 4 işte kullanılmış powera 2000 tl istiyorum.900 rms kulelerin her biri.
bell swich mode power çok çok temiz piyasada 2000 tl istiyolar ben 1300 tl.

ihtiyacı olan arkadaşlar düşünsün işlerini çözelim.kaçırrmasınlar bu fırsatı

ayrıca yekünlü cihaz alacak olan arkadaşlara kredi kartı imkanıda sağlayabilirim.zorlanmadan ödeyebilirler.mesela 4 dynacord bi power alacak olan.2 kule bi power alacak olanlar.daha ne yapamayım.imkanların hepsini sunuyorum size.böyle bi güzellikte yapabilirim.ayrıca kabinleri açık alanda dinlettirecem.

güncellllllllllllllllllllllllllll

hodri meydan beeee.600 tlyi verin alın helal olsun.cumaetesine kadar satılmasın.inanınki sevmediğim bi kişiye 800 tlden satıcam.ihtiyacı olana gitsin.pazar sabahı yok.cihazlar.600 tl evet 600 tl

iyi okuyun 600 tl.600 tl.pazar sabahı 800 e vericem.ihtiyacım olmasa satmam.yakarım çöpe atarıum vermem bu fiyata.6 hop.1 power 1 mixer 1 eqlayzer

6000 tlllllllllllllllllll

güncelll 600 son 2 gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...