• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İŞTE ROLAND ın yeni klavyesi... ROLAND E-A7

Cevap: İŞTE ROLAND ın yeni klavyesi... ROLAND E-A7

Ses Olarak BK5 İle Aynı Zaten BK5 Ses Olarak Harika Daha Ne Arıyorsunuz Alet BK5'in Geliştirilmiş Hali Başka Birşey Değil.

Youtube 'daki videoda arkada çalan müziğe dikkat ettiniz mi?Eğer o müzik Roland E-A7 'den çıktıysa tüm markalar nal toplar bilginiz olsun!!Açın dikkatle dinleyin solo sesleri

Anlayamadığım bir şey var. Ritimlerde 4 "fill" (atak) olduğu yazıyor. Eski modellerinde bile 6 adet olan atak sayısını 4'e düşürmüş olmamalılar. Eğer öyleyse hayal kırıklığına uğrayacağım.

6 adet atak zaten fazla. ama introları 4 de çıkarmış :) gerçe introlara 4 bile fazla =)

6 adet atak zaten fazla. ama introları 4 de çıkarmış :) gerçe introlara 4 bile fazla =)

İntro ve Ending sayısı zaten 4 idi. 6'ya alıştıktan sonra 4 yetersiz gelecek en azından benim için.

Kısıtlı verilerle benim ilk yorumum; tempo tekerleği yok ve sanırım alt sıra buttonlar yumuşak bir malzemeden (şimdiki BK5 in koma buttonları gibi) pek hoş olmamış.Fakat bir BK5 kullanıcısı olarak benim tüm ihtiyacımı karşılayacak gibi gözüküyor.Acaba yılbaşından sonra Korg'a geçsem mi diye düşünürken şimdilik fikrim değişti bile.Uygun bir fiyatla gelirse İngiltere fiyatı gibi (UK£ 859 =3 842 Türk Lirası) tadından yenmez....

fiyatı ingilterede 860 sterlin. Burada da sanırım 4500 - 5000 den okuturlar.

İntro ve Ending sayısı zaten 4 idi. 6'ya alıştıktan sonra 4 yetersiz gelecek en azından benim için.

Bu durum beni de üzdü cidden. Obur türlü çok yapmacık. Hep aynı ataklar sıkıcı olacak.

Alet Tr de 3000-3200 TL Bandından satışa girerse satış yapar gibi gözüküyor.

fiat konusunda netlık kazansa dıcem ama pek hesaplı olacagını sanmam
hayırlı olsun derım ...............