• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ilk ritimli klavye hangisi

oryantal klavye demişken, herkesin sandığının aksine, e40 or arap ülkelerinde amatör olduğu için hiç tutmamış bir alet. ilginç olan ise, en çok satılan oryantal alet e500 or dur o ülkelerde. bizim tam tersimize gidiyorlar görünüşe göre. ayrıca em50 or da amatör olduğu için yine satmamış arap ülkelerinde.

Cevap: ilk ritimli klavye hangisi

sudi arabistanda 1 yıl çalıştım ilk or700 almaya cidde şehrine gittiğimde fanatik eski rolandcı olduğum için rolandları inceleyeyim dedim baktım arap bir genç bişeyler çalıyor çevresine üç beş kişi toplandı neyse bitirdi bir müsade istedim buyur dedi başladım çalmaya koskoça mağazada ingiliz ,fransız,türk,arap komple çevremi çembere aldılar oynayanlar bile vardı zaman zaman maşallah ,good,very good sesleri geliyordu hiç unutmam okadar yer gezdim bir tane korg bulamadım en yakın dubaide bulunacağını söylediler ağırlık roland ve yamaha

Cevap: ilk ritimli klavye hangisi

herkes sanırım ilk gördüğü klavyeyi yazıyor :) benim gördüğüm ilk snz.alettir ELKA . tarihçeyi bilmem ama güzel sesleri hatırlar gibiyim :)CASİO dan sonra costum durumerli YAMAHA (3 adet) ile tanıştım.O ara avrupada sanırım DX7 yamahanın bir modeli vardı çok müzik parçasında kullanıldı.e30 prof olarak çıktı.Erkin baba ve Coşkun sabah ta gördüm benim kullandığım e30.sonramı hee işte arkaşın dediği gibi edi zurna :)..

Re: Cevap: ilk ritimli klavye hangisi

sudi arabistanda 1 yıl çalıştım ilk or700 almaya cidde şehrine gittiğimde fanatik eski rolandcı olduğum için rolandları inceleyeyim dedim baktım arap bir genç bişeyler çalıyor çevresine üç beş kişi toplandı neyse bitirdi bir müsade istedim buyur dedi başladım çalmaya koskoça mağazada ingiliz ,fransız,türk,arap komple çevremi çembere aldılar oynayanlar bile vardı zaman zaman maşallah ,good,very good sesleri geliyordu hiç unutmam okadar yer gezdim bir tane korg bulamadım en yakın dubaide bulunacağını söylediler ağırlık roland ve yamaha

evet artık korg un sadece türkiye de satıldığını bilse herkes iyi olacak. emin olun bizden başka herkes roland ve yamaha kullanıyor. ancak piyasadaki arkadaşlar bilinçsiz bir şekilde hala korgun büyük bir marka veya dünya çapında satılan bir ürün olduğunu iddaa ediyor. fanatiklik bilgisizlikten kaynaklanır, ben bu gerçekleri bildiğim halde nedense roland konusunda fanatiklik ile suçlandım ki, düşünün gerisini.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri