• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hartdiske bilgisayardan nasıl set yükleyebilirim

cumaali68

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
selamlar arkadaşlar hdd'ye setler yüklemek istiyorum. bilgisayara bağladım. ama setleri nasıl atıp orgta nasıl görebileceğimi bilmiyorum. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. bir de elimde midiler var hdd'ye kopyaladım. bunları açarken song play'a basıp ekranın solundaki en üst tuşa basıytorum ve çalıştıracağım midileri numaralarını yazarak tek tek açmak durumunda kalıyorum. bunları birini açıp sonrasında hepsini sırayla çalma gibi bir olay var mıdır? varsa bunu nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız çok makbule geçer. ilgileriniz ve bilgileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum. not: elimdeki org pa80'dir. herkese kolay gelsin.

Cevap: hartdiske bilgisayardan nasıl set yükleyebilirim

Harici Harddisk kutusu İD uyumlusundan alacaksın piyasada 10 - 15 USD fiyatı var. Orgundaki harddisk boş ise orgunla formatla, içinde bişeyler var ise zaten formatlıdır. Çıkar bu dediğim kutuya bağla ve USB kablosu ile PC ye bağla Hardiskin içine gir Hardiskin içindeki mevcut,

123!
456!
789!
dosyalarını bozmadan alt kısımlarda dilediğin klasörü aç ve içine at. Midilerini, CRD bekaplarını ayrı ayrı dosyalar oluştur ve içine at. Sonra hardiski çıkar orguna tak ve güle güle kullan. Saygılarımla,