• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi Korg Modeli Hangi Korgun Setlerini Okur?

• Konbuyu başlatan caxaza
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 3K

caxaza

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Arkadaşlar yeni org almayı düşünüyorum. Pa serisi almayı düşünüyorum. Hangi Korg pa modeli Hangisinin setlerini okur? Yani Pa 800 hangi modellerinkini okur gibi hepsini söylerseniz memnun olururm...

Cevap: Hangi Korg Modeli Hangi Korgun Setlerini Okur?

Pa800 ,. Pa2x pa1x pa500 setlerini okur diye biliyorum. Ust model pa600 pa900 3x vs. Maalesef pa800 bunlari okumuyor. Durumunuz varsa 900 ya da 3x e yonelin set acisindan. Ama pa800 icin de binlerce set mevcut. Sorun yasazsiniz. Yazılım hiz pratiklik vs icin ust modelleri araştırınız

bildigim kadariyla bu konuda en iyi cihaz. pa600. x3 x2 pa800 pa80 pa50 (tum) setleri okuyor. tabi hafiza sorunu var.96mb asmamak sartiyla tum setleri yukleyebilirsin.

Bakın alacaksanız ileri dönük yatırım yapın. Evet pa600 ve pa900 baba alet lafım olmaz. Lakin ram boyutu artırılamıyor bu aletlerin. Piyasayı sallayan pa800 bu konuda sıkıntı yaratmaz. 256 MB desteği ile yükleyin yükleye bildiğiniz kadar :) Sorunuza gelince pa 1X ,2X ,500TR bunların setlerini pa800 okur....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri