• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

halay altyapısı ıstıyom 15 dk lık yavastan hızlı lutfen yardımcı olun

kubilayo2o2

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
halay altyapısı ıstıyom 15 dk lık yavastan hızlı lutfen yardımcı olun

link atarsanız arkadaslar

Cevap: halay altyapısı ıstıyom 15 dk lık yavastan hızlı lutfen yardımcı olun

calamiyorsun anlasilan

calamiyorsun anlasilan

Abisi, bırak hazır löp edinsin. Daha yaşı kaçki? Neleri var ..... kadar olmuşlar hala muhtaçlar. Kapacak, sahneye taşıyacak. Mükemmel sanatçıların ayağına muz kabuğu koyacak ve başaracak. Şahidim, küçümsediğimden değil ama yakışırmı? amele bile ek iş olarak bunu yapmakta artık. Taptığım müzik, sanat adına benim için hobiden ileri gidemedi ama devir bunların artık. İyiki PC ye bağlandıda bunlarda tek tek erimekte. Nede olsa gerçek sanatçı, kıvrak zekaya sahip olduğundan herşeyin en üstesinden geleceğinden eminim. Yıllar önce rahmetli Melih Kibar'ın, klavyeyle PC nin bağlantısı ilk icat olarak iyiydi ama döküntüsü kimlere yaradı bir şey diyemiyorum. Devir devamlı değişiyor. Sanat bir yana ekmek parası olarak yapışanların bundan sonra Allah yardımcıları olsun. Başka ne diyebilirim? Hoşçakal kal, sanatla kal derim............

kardeş yotubeye yaz belki çıkar

Bn ne dugunde ne dugun salonda caliyorum bana bu halay lazim oldu asil meslegim 3 boyutlu cizim arkasim yardim istedim cok yardinci oldunuzz yaa laaa

teşekkürler

Altyapı olarak bulman biraz zor, ancak youtubede yk halayları var 8-9 dk lık onlardan mozillanın video downloader eklentisi veya idm programı ile indirerek kullanabilirsin.

Abisi, bırak hazır löp edinsin. Daha yaşı kaçki? Neleri var ..... kadar olmuşlar hala muhtaçlar. Kapacak, sahneye taşıyacak. Mükemmel sanatçıların ayağına muz kabuğu koyacak ve başaracak. Şahidim, küçümsediğimden değil ama yakışırmı? amele bile ek iş olarak bunu yapmakta artık. Taptığım müzik, sanat adına benim için hobiden ileri gidemedi ama devir bunların artık. İyiki PC ye bağlandıda bunlarda tek tek erimekte. Nede olsa gerçek sanatçı, kıvrak zekaya sahip olduğundan herşeyin en üstesinden geleceğinden eminim. Yıllar önce rahmetli Melih Kibar'ın, klavyeyle PC nin bağlantısı ilk icat olarak iyiydi ama döküntüsü kimlere yaradı bir şey diyemiyorum. Devir devamlı değişiyor. Sanat bir yana ekmek parası olarak yapışanların bundan sonra Allah yardımcıları olsun. Başka ne diyebilirim? Hoşçakal kal, sanatla kal derim............
Bn ne dugunde ne dugun salonda caliyorum bana bu halay lazim oldu asil meslegim 3 boyutlu cizim arkasim yardim istedim cok yardinci oldunuzz yaa laaa

şu an tam düğün sezonu... Ne Yani şimdi düğün zamanın da halayı, düğünde çalmayacaksın da.. ne zaman çalacaksın ki bizde inandık valla..:))

şu an tam düğün sezonu... Ne Yani şimdi düğün zamanın da halayı, düğünde çalmayacaksın da.. ne zaman çalacaksın ki bizde inandık valla..:))
Arkadaşım, taşı gediğine o kadar güzel oturtmuşsun ki ne desem az, bravo, tebrikler. Tüyü yeni bitmiş arkadaşımızın üstüne çok gidilmesi, şahsen yaşımdan dolayı beni yaralar ve yakışık almaz. Ama en son hitap ettiği ''yaa laaa'' gibi seviyesiz laflar, abilerini ve amcalarını geçtim, çok ayıp. İnsan yanıtlarında, şahsiyetiyle ortadadır. Bu da adab-ı muaşeret (görgü kuralları) ile ilgili olup seviye meselesidir. Yinede bu arkadaşımızın toyluğuna verip, siteye daha uyumlu ve centilmen olacağı inancıyla, bize kendisini ispatlayacağına eminim........... Nede olsa evladımızdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Burası altyapı bölümü haliyle istemesi normal parçaya göre muamele yapılmamalı hazır löp edinmek için yok mu zaten bu bölüm. Üstelik çalabiliyorsanız bu sizin artınız kalite her zaman kendini gösterir bırakın insanlar ne yaparsa yapsın, sahne çalmakla da olmuyo malesef bu benim düşüncem hepinize saygı duyuyorum..