• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 e ses,ritim,midi ve mp3 nasıl yüklenir.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 74
  • Görülen : 34K
Cevap: gw8 e ses,ritim,midi ve mp3 nasıl yüklenir.

Mp3leri klasörsüz atarsan usbye direk okur.Playlist ENTER.Ekranda USB Memorye yada SONG'a tıkla.istediğini çaldır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

çoooooook teşekkürler mürhen kardeşim.verdiğin bilgiler müthiş.tekrar tekrar teşekkürler...saygılarrrr.....

roland gw8 alet guzel ve ucuz saglam nevaleside bol muzisyenlere hayirli olsun

devamli bilgiler var orga destek buyuk

ROLAND GW8 WORKSTATION V2 (Europan Collection)

Zuhal Müzikte:
Fiyat : 912.71 $ + KDV
Kdv dahil : 1,607.96 TL
Havale Fiyatı: 1,527.56 TL

mürhen kardeşim içersi full mp3 altyapı dolu 2gb.lık usb.yi alete taktım ve çalıştırdım.usb memory play tuşuna bastım. ekranın üst kısmında playlist ve song yazılı kutular ve büyük yazıyla empaty yazdı.enter yaptım,üstte play selec yazısı altta usb memory yazısı çıktı.listeyi görmek için enter yaptım sonuç empaty.start stop tuşu da işe yaramadı.ben nerde hata yaptım acaba.sizin tarifte önce playlist,enter,ekranda usb memory ya da song çıkıyor,tıkla seç ve çal. burda ilk başta playlist olayı nedir,bu isimde tuş yok.proğram var onu biliyorum.şu işi sırasıyla tekrar tarif ederseniz çözecem gibi.ekranda song veya usb memory çıktığında nereyi tıklayıp listedeki şarkıları çalacam.saygılar....

Usb Memory Player'a tıkladığınızda ekranda PLAYLISTE geçmiş olacak.ardından Enter'a basın.USB Memory yazısını göreceksiniz.enter ile onayladığınızda parçalarar karşınıza çıkmış olmalı.Playlistin yanındaki Song'a sağa yön tuşu ile ilerleyip enter dediğinizde parçaları görürsünüz.klasörler oluşturacaksanız Playlist Editör programını kullanmalısınız.

usb memory play a tıkladığımda yukarda bahsettiğim gibi empaty yazısı çıkıyor.enter dediğim de usb memory yazısı çıkıyor ama kitleniyo.enter de yapsam görüntü oynamıyor.
bu proğramı sırf bu işlem için nasıl kullanıcam.

abi yöntem bu.Usb memorye basınca kilitleniyo diyosun.Demekki senin Usbde bir problem var.ben bu şekilde çaldırıyorum.sen Usbni GW8e göre yada bilgisayarında bir formatla sonra tekrar dene.Usb Memory yazısına tıkladığında hepsi sıralı şekilde çıkması lazım karşına.Playlist Editör Programını kullansana.klasörle hepsini .böylede çaldırabilirsin.

usb sağlam.devamlı müzik dinliyorum.şöyle yapalım son olarak.ben yeni bir usb alayım.undan sonra yapacağım işlemleri(playlist proğ.da biçimlendirme filan) sana zahmet son olarak birdefa daha tek tek anlatırsan herhalde artık bu işi hallederim.zira yapamayınca sinir basıyor.playlist proğram pc nin üzerinde kurulu vaziyettedir.saygılar...

parçalar mp3 altyapılardan oluşuyor.bundan dolayı bir problem olabilir mi

usb yi taktıktan sonra hangi tuşa basarak direk usb memory yazısını ekrana çıkarıcam