• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw 8 tuşlar çift ses veriyor

• Konbuyu başlatan artika
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

artika

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
aleti alalı daha iki ay oldu ancak geçen hafta tuşlar birden çift ses çıkartmaya başladı servise götürdüm orda yapmadı servise test için bıraktım bişeyi yok dediler ve aleti aldım dün yine yapmaya başladı sıvı teması yada nem gibi birşeyler olmadı acaba sorun ne olabilir teknik bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim yoksa yine dtl ye gidicem kesin çözüm olarak şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum

Cevap: gw 8 tuşlar çift ses veriyor

bilgi verebilecek kişi yokmu acilllllll

teknik arızaysa, servise götürülmesi en doğrusu olur.

bende kor pa 500 tr kullanıcısıyım arkadaşım bende aynı sıkıntıyı yaşadım mutlaka sen tuş takımını sıcakta bırakmısın ve erime olmuş tuşların arasını açman gerekecek

saolun arkadaşlar sıcak yada nemli bir ortam yoktu anlaşılan bayramdan sonra servis görecek yine buda benim şanssızlığım herhalde elektronik nede olsa kısmet bana vurduuuuuu

ilk olarak fabrika ayarlarina dondurmeyi deneyin daha sonra cift ses gelmesi bir ses ve ya ritim seciminden sonra oluyorsa o ses ve ritimi silin ve kullanmayin.bunun haricinde duzelme olmazsa donanimsal olma ihtimali var. yetkili servis disinda kimseye mudahele ettirmeyin

donanmsal büyük ,htimalle çünkü reset attım fabrika ayarlarınıada döndürdüm yine aynı yeni bir aletin hemde rolandın olması benim şanssızlığım bir önceki gw 8imde hiç bir problem yoktu çünküüüü keşke yamaha s710 u satmasaydım

arkadaşım şimdiki orglar malum bilgisayarın işletim sistemi kendine özgü işletim sistemleri var zaman içersinde açıp kapatmaktan veya voltajdan kaynaklanan sorunlar olabiliyo böle durumlarla karşılaştığınızda orgu servise götürmweden önce kendiniz ön çalışma olarak bir formatlama yapıp yeniden ritim ve sesleri yeniden yüklemenizi öneririm eğer sorun yazılım değilse ozaman elektronik bir arızxadır en azından bunu denemiş olursunuz saygılar