• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW-8 hatta ah ulan GW-8

halit-hoca

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G 70
S.a işalla ben halit hoca şu rolandcı ......dün keşanlı-levent-chordsolo-ilhan ben ist da felekten bi gün çaldık.....zuhal müziğe gidip GW-8 e yakından bakıp çalınca ve keşanlının şovunu izleyince özellikle ben ve chordsolo ağzımız açık kaldı kalakaldık ..ilhan ben demedimmmi dedi durdu levent bende alıcam demeeeee başladı.......böle bi performans anca görülünce ya da izlenince olyomuş.....3 veya daha fazla drums set le bomba gibi ritmler yazarsınıs bu klavyeye özellikle alaturka sesleri biraz yetersiz gibi ama bence önemli değil
sesler kaıştırılıp neler yazılmaski........ben özellikle KEŞANLI kardeşim den aha bu GW-8 den burda özür dilemek istiyorum.....hep alay eder dururdum oyuncak lan bu diye...... valla dün bu paraya bu klavye halt etmişim yane - bakmadığımız klavye kalmadı o ne uçuk rakamlar.... en kısa zamanda alıcam bu arada gw-8 yalakalığı yapmıyorum emin olabilirsinis...zate işim olmas ben bu işten para kazanan biriyim.....önemli olan işi halletmek.....ritmler çok güçlü bi halde yasılyor buna inandım.....sevgili arkadaşım KEŞANLI MUSTAFA daaaa en başta sana inanmıştım ama emin olamıyordum .....dünkü şovun için tşkr ediyorum.........bu klavye süper işler yapar bunu öğrendim......
....

bu aletın ses kalıtesı vede saund kalıtesı gayet ıyı fıytaına gore cok cok ıyı vede cok ıyı seyler yapılırr bu aletleee hocam bırlıkte alırızz artık klavyeyı

chordsolo ıle hoca kol kola gıre,en yakın ıbadethaneye ugrayıp roland sen bızı affeyle dıye yalvara...
hakıkaten ıyı cıhazmıs fıyatına gore...

Zuhal muzik sahibiyle yilbasinda konustum satislardan cok memnun oldugunu soyledi.

guzel alet .

alıp da hemen satan birsürü insan var.aynı şey yamahada da oluyor.parasına göre ii alete benziyor.tabii görüp dinlemeden birşey söylemek zor.birzamanlar ömerix in gayretleriyle exr46 alanlar sonradan hurda fiatına bile alıcı bulamadılar.inşallah aynı şey gw8 için de olmaz.ilan sitelerinde alet yeni olmasına rağmen ikinciele bayağı düşmüş.fiatları da düşük.bunun yanında artık dede yaşına gelmiş g-600 ler değerinin üzerinde alıcı buluyor.leşlerini 500 e orta bakımlı olanlar çok temiz diye 950tl.ye çıkıyor.bayağı ilginç bir durum.bence org alacak arkadaşların 1 değil 10 defa düşünerek enstruman almalarını tavsiye ederim.saygılar.....

Bence fiyatına baktığınızda, ritm yazılabilen bir alet için oldukça iyi bir seçenek.

kendini sevmeyeni kimse sevemez ...roland kendisine bakmıyorki insanlar gidipte roland alsınlar...tamam bu model kaliteli olabilir ama ,bu sektörde roland çok eskilerde kaldı artık ...şimdi herkes ya yamaha alıyor yada korg veya ketron roland artık itibar görmüyor ...bende eski rolandçıyım ama artık ona bulaşmam...tabi burada herkesin görüşleri farklı farklı olduğu için saygımız sonsuzdur sonuçta herşey müzik içindir ve bu aletlerle sevdiğimiz ve hoşlandığımız bir sürü parçalar melodiler şarkılar yapılıyor o yüzden hiç birini yokta sayamayız... bir e 40 hala piyasada iş yapıyorsa, e artık.

Bayağı sitem etmişsin sevgili dostum. Bu sitem çok sevdiği bir dosttan vefa görmemiş birinin sitemi galiba. Tabi ben Roland hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama atak yapması gerekirken piyasadan çekilmiş ya da başka kulvarlarda at koşturmaya karar vermiş gibi görünüyor ama yinede fiyat-performans olarak bakıldığında şu anda en iyi durumda görünüyor. Sağlıcakla kal.

Piyasa aletleri içinde böyle uygun fiyatli bir şeçeneğin olmasi ve bununda
roland olmasi bence iyi bir durum

bu alett 128 polıfony 250mgbt rom hafıaza 6 kanla kadar davul yazılabılıyorr ıkı esntrman kullnma oktav var koma var ıstedgıngıbı koma ayarlama var bır ıkı sampler ses harıc genelde samplerlerde ıyı sayılırr batı seslerı zaten ıyı hafıf alet bu dunya kıt var tek tusla ıstedgın hale gelıyor alet mp3 calıyorr laptop tasımaya paydos sıntı macun seslerı ıyı manuel efekt kullanaılıyorsunuzzz bunun neresı ıyı degıl anlayamıyorumm en azından uc kanal rıtım yazmak demek bence baslı basına roland ıcın bır cıgır yanı sekuanzırda bıle uc kanal yazamıyorsunuz uzerınde daha once duymadıgınız roland seslerı var kı saksafon larından nerdey se tukuruk bıle cıkacak okkadar ıyı yanı bu fıyata bu ozellıklerr bence gayet ıyı