• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gitarıyla, bağlamasıyla değişik enstrüman sesleri çalmak isteyenler tam size göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ferhat05

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland
cihaz SONUUS G2M midi converter olup sıfır kutuludur.al gitarını, bağlamanı eline bağla orguna veya bilgisayarına aç klarnet, zurna vs sesleri vur tele dinle başka estrüman seslerini mikrofonla insan sesini bile enstrüman sesine çeviriyor. alet 1 haftalık orjinal kutusunda duruyor.sadece evde sazımla denedim. 1 adet 9 voltluk piliyle bana geldiği gibi faturasyla duruyor.gsm:0535 258 93 07 istanbul fiyatı minimuma çektim kaçırmayın derim FİYATI:155 tl netten videolarını izleyebilirsiniz.cihaz satılmıştır arkadaşlar ilginize teşekkr ederim.

Ekli dosyalar

• SonuusG2MGuitartoMIDIConverter0.jpg
    SonuusG2MGuitartoMIDIConverter0.jpg
    130 KB · Görülen: 165
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: gitarıyla, bağlasıyla değişik enstrüman sesleri çalmak isteyenler tam size gör

Bir ilave de benden

Gerçekten çok hoşuma gitti :)

Cevap: gitarıyla, bağlamasıyla değişik enstrüman sesleri çalmak isteyenler tam size g

teşekkürler melih kardeş sağolasın ilan güncell.

Cevap: gitarıyla, bağlamasıyla değişik enstrüman sesleri çalmak isteyenler tam size g

peki arkdşm orgunda olan her sesi çıkarıyor mu???

tektek ayarlarsan çıkarıyo yalnız saz veya gitar çalarken tek tel olarak çalman lazım akor filan veremiyorsun yani ben elektroda mesela alt telle klarnet sesini çaldım ama tellerin hepsine bir vurduğumda ses bozuluyor teşekkrler ilan güncel

Kısa bir kayıt yapıp konuya ekleme şansın varsa mutlu olurum. Ben de almayı düşünüyorum bu cihazdan.

ilan günceldir.

ilan günceldir

arkadaşlar fiyatı 155 tl ye çektim almak isteyene ilan günceldir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilan günceldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri