• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gem WK1 oryantal orgu tanitimi 2010

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Gem WK1 oryantal orgu tanitimi 2010

GEM WK-1 ORYANTAL. 5 oktav – 61 dynamik tuş , LCD ekran, 32 nota polyphony, 96 styles (40 Arabik, 16 Türk), 8 user (program), 4 varyasyon, 5 tracks, programlanabilir ses, ritm ve sequencer, Arabik ses ve ritm setleri, koma sistemi ve hafızası, disketli standart midi file, alaturka Türk ritm ve sesleri, çift ses karıştırma özelliği.

Tastiera 61 Tasti con dinamica
Polifonia 32 notu max
Suoni 448 suoni PCM, ve 1 drumkit oryantal 16 oryantal sesler, 16 drumkits inclusi
Konserler 63 gerçek zamanlı editabili
Effetti 22 riverberi + 22 effetti
Modo İşletim 3 sezioni gerçek zamanlı (Aşağı, Upper1, Upper2), Tek, Split (progr.), Katman
Controlli Ses,, tuning, tekerlek pitch bend, modülasyon tasto, kadran, 2 tastierini numerici indipendenti (stil / song-ses), girin, tempo kaçış / veri, denge, tek dokunuşla oynatma, stil / Tempo kilidi, metronomo, tasto play transpose tüm şarkı, şarkı sözleri, ahenk, melodi kapalı, scala Araba con 3 memorie
Göstermek LCD multifunzione retroilluminato karaoke con Visualizzazione su 2 linee
Stilleri 96 stilleri x 4 variazioni (inclusi 40 arabic, 16 etnik, 40 dünya), 5 Tracce (davul, bas, acc 1, acc 2, acc 3), 8 kullanıcı tarzı
Controlli Stilleri Start / intro, ending, 3, anahtar başlatmak devam / Tasti doldurmak / çıkış, var azaltmak durdurmak 1-2-3-4, on / off,,, düşüğe, stil bas düşük hafıza düzenlemek / Tempo kilidi, 4 tipi di accordi riconoscimento (bir parmak, parmaklı 1, 2 parmaklı, serbest stil) düzenlemek
Harmony 8 tipi
Tek dokunuşla oynatma 10 stil başına
Sequencer 7 şarkı tarzı, 8 Tracce: oynatıcı upper1/upper2/lower/5 Tracce stilleri, 7 kullanıcı şarkı, 16 Tracce
Disk Sürücüsü Yük,,, formatı (720 Kb - 1.44MB), yardımcı silmek kaydetmek, funzioni 'doğrudan-tarih-' disket, 'play-all-songs'
Compatibilità ' Standart MIDI dosyalarını (0, 1, 1 + lyrics), GMX, wk2, WK3, CD, PK7
Connessioni Stereo çıkış, cuffia, damper pedal, hacim pedallar, MIDI in / out, bilgisayar ana bilgisayar (PC1, PC2, Mac)
Amplificazione 6W + 6W, 2 vie, 4 altoparlanti
Dimensioni
(L x A x P) 980 x 145 x 350 mm
Peso 9,5 kilogram
Le Özellikler tecniche possono essere soggette bir variazioni senza alcun preavviso.

WK 1-2-3-2000 RİTİMLERi indirmek icin asagidaki turkiye bayisinden indirmek icin tikla

Meşrutiyet Cad. Hatay Sok. No: 4-23 / C KIZILAY / ANKARA
Tel: (312) 419 00 17 - 18 (PBX) · Faks: (312) 425 57 92

E-Posta: mikado@mikado.com.tr

yukarida gem bayisi adresi var oraya bir sor.

kitabini indirmek icin tikla

yedek parcalarini gormek icin tikla

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm arkadaşlar ben sitenize yeni üye oldum sizlerden ricam wk1 kullanma kılavuzu türkçe olarak nasıl ve nereden temin edebilirim aydınlatırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ediyor saygılar sunuyorum acemi orgçu faruk baba

nejat ustam slm ustacığm senden bir ricam olacak wk1 i kurcalarken sampleleri yanlışlıkla sildim şimdi ritimleri yükleyemiyorum bana yardımcı olabilirmisin lütfen hangi düğmelere basacağım aydınlatabilirsen çok sevineceğim saygılar acemi orgçu faruk baba

WK 1-2-3-2000 RİTİMLER
WK 1-2-3-2000 Ritimler

Meşrutiyet Cad. Hatay Sok. No: 4-23 / C KIZILAY / ANKARA
Tel: (312) 419 00 17 - 18 (PBX) · Faks: (312) 425 57 92

E-Posta: mikado@mikado.com.tr

yukarida gem bayisi adresi var oraya bir sor.