• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gem genesy acil yardım

free_kid

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
DARBUKA
bütün müzisyen arkadaşlara slmlar sizlerin yardımına ihtiyacım var
gem genesy kolonlu versiyonunu almayı düşünüyoruz ev kullanıcısıyız roland ın çeşitli modelleri ve enson korg i30 kullandık ritim yazma ses yapma gibi işlerden anlamıyoruz alet çok hoşumuza gitti ritimleri sesleri güzel geliyor kulaga netten demolarını dinledik diycegim şu bu orga türk sample sesler türk ritimler bulabilirmiyiz + hangi aletlerin seslerini ritimlerini sorunsuz okuyabiliyor kısaca bilgi verirseniz çok mutlu olurum şimdiden çok saolun tşekler ...

Cevap: gem genesy acil yardım

.
Sayın free_kid,
Gem genesy kolonlu versiyon klavyesini almak istiyorsunuz,
Türk sample ses ve ritimler bulabilirmiyiz diye sormuşsunuz.

Benim size nacizhane önerim, türkçe ritimli ve türk sample ses olan bir klavye almalısınız.
Alacağınız klavyenin nevalesinin de daimi olması gerekir.
Bu sebeple Yamaha, Korg, Roland, Ketron gibi klavyelerin serilerinden tercih etmenizde fayda var.
karar sizin, kolay gelsin...

wk8 ın nevalelerını okur wk block yaygın bulabılcen bı yer varsa al yoksa nevale sıkıntısı cekersın hele kendın bıse yapmadıgın muddetce o alet dıllenmez... kendım ben yaparım dersende konusur :D ama yınede betermen dedıgı gıbı nevalesı bol bı alet alman ı tavsıye ederım sımdıden basarılar...

betermen ve piyanist19 saolun çok tesekkür ediyorum vermiş oldugunuz bilgiler için
peki yamaha or700 ketron xd9 desem bunlardan hangisini önerirsiniz + ları eksileri nelerdir kısaca