• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fey-Music Video Tanitim Tüm Partlar bir arada

Cevap: Fey-Music Video Tanitim Tüm Partlar bir arada

cankan Drumkiti düzenlemeden önce ritimleri midifile cevire biliyormusun bi bak
emegin bosa gitmesin.ben yakinda videoda gördügün Fey-music programin demosunu sunucam. yani 90 saniye ritimi calisdirabileceksin sonra ritim duruyor 10 saniye. programi denemek ve ritimleri tasarlamak icin yeterli.

bakayim bügün veya yarin kit nasil yapiliyor ritim nasil aliniyor videosunu cekicem
kolaylik olsun diye.

fuat hoca programının demosunu merak ettim . ritimle ri midi format üzerinden üzerinden ayrıntılı şekilde düzenleye bilirim .kullandığın drum kiti veya kitleri sf2 wawe yada kmp formatlarından birinden paylşırırsan piyasada paylaşılan sağlam ritimlerden kullandığın kitlere göre düzenleyebilirim sana gönderirim beğenirsen kullanırsın

Sagol katip kardesim.

Fey-music Demosunun cikmasi 1-2 ay sürer cok yogun calisiyoruz su an Demoya zaman yok

Ama ritim kit yapmak ve kendini alisdirmak istiyorsan yeni video ekledim nasil yapildigini bu sayfanin basina Fey-Music demoya ihtiyacin yok su an Kat2000 programiyla ve styleworksle yapabilirsin hem programmlari ögrenirsin hem elin alisir demo cikana kadar.

Benim burda baska orglardan kit paylasmam yanis olur cünkü bir firma olarak baska orglarin ses ritmini paylasamam. ama herhangi bir tüketici paylasirsa o baska simdiye kadar oldugu gibi

programın demosu elimizde olsa . mesela korg serisinin ritimlerini bu programa uyarlarız .ama ilk ritim sete uygun drum kiti sırama ve düzenleme yapmak gerekir .. gerisi zaten kolay programın demosunu merakla bekliyorum abii

Son ekledigim Video ya bakdinmi cankan ?
Tanitim Videolarin altina koydum

Sagol katip kardesim.

Fey-music Demosunun cikmasi 1-2 ay sürer cok yogun calisiyoruz su an Demoya zaman yok

Ama ritim kit yapmak ve kendini alisdirmak istiyorsan yeni video ekledim nasil yapildigini bu sayfanin basina Fey-Music demoya ihtiyacin yok su an Kat2000 programiyla ve styleworksle yapabilirsin hem programmlari ögrenirsin hem elin alisir demo cikana kadar.

Benim burda baska orglardan kit paylasmam yanis olur cünkü bir firma olarak baska orglarin ses ritmini paylasamam. ama herhangi bir tüketici paylasirsa o baska simdiye kadar oldugu gibi

hocam ben kendimi ifade edemedim anlışılan, ben zaten bazı programları kullanarak hiç org olmadan ritimleri midi format olarak düzenliyorum . sadece yapabildiğim kadar destek vermek istedim .saygılar başarılar

şimdi izledim abii ..herkez bunu yapamazz..:)

:))) zor mu gözüküyor aslinda cok basit

Ayni islemi normal orglarda yapmaya kalk bikarsi

Zaten benim aleti bilgisayardan ve vstlerden anlamayana tavsiye etmiyorum

Profi alet cok imkan ve yüksek kalitede ses ritim kullanmak isteyenlere düsünüldü
Bu alet

Bende yapamam deme simdi 25 yasinda delikanlisin :)

kendim için değil başka kullanıcılar için diyorum .. ben bir günde çözerim ..:) el elden üstündür

katip20
hocam ben kendimi ifade edemedim anlışılan, ben zaten bazı programları kullanarak hiç org olmadan ritimleri midi format olarak düzenliyorum . sadece yapabildiğim kadar destek vermek istedim .saygılar başarılar

Sagol Katip kardesim yardim ve destek olmak istedigini anladim
Ama dedigim gibi ben aleti ritimsiz ve vstsiz vericem

Yapmis oldugun calismalardan bu aleti alan arkadaslar yararlanacak.
calismalarini sunarsan cok insanin hayir duvasini alirsin benimde.

ama alet bos cikmasin benim yapdigim ritimleri beraberinde ver diyorsan daha güzel olur yanliz Kitler ve Ritimler baska orglardan alinmis olmamasi sartiyla. mutlaka bende sana bir güzellik düsünecegim bundan emin ol.

sevgiler basarilar