• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

• Konbuyu başlatan Fuat128
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 171
  • Görülen : 43K
Cevap: Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

Üstadım öncelikle geçmiş olsun. Benimde sol kulağım üst frekansları, tiz sesleri neredeyse hiç duymuyor. Benimde artık biran önce ameliyat olmam lazım. Neyse, konuyu benim gibi takip eden çok insan vardır. Eğer bu işin altından kalkarsanız, hatasız bir cihaz sürebilirseniz yürür gider Türkiye'de. Ve sonrasında dışarıyada açılır belkide.

Başarılar dilerim, sabırla bekliyoruz.

Saygılar,
Volkan.

slm kardeşim işin bitince demo yayınlayacakmısın acaba seni bekliyoruz

hocam çalışmalar ne alemde ,sizden yeni demolar bekliyoruz,saygılar...

slm aleti bırak ta sen nasılsın baya zamandır ses çıkmıyor senden sağlığın yerindedir inşallah

Arkadaslar sagolun ilgi icin,

bu arada omuzumdan bir kere kulagimdan iki kere Amalyat oldum. sonuc nanay sol kulagim duymuyor Doktora göre yapilacak bisey yokmus :(

Proje devam ediyor tabi. Mayisda aciklamalar videolar gelecek.
su an Akustik Saz , Gitarla aletin Akkor degismesi icin calisiyoruz. yani (Midi Gitar Saz degil) akustik sazla herhangi bir Akkor atildimi Orgda Ona göre Akkor degistirecek.

ayrica 32bit PlugInler 64bit Systemde saglikli calismiyor en azindan Sound olarak bana geliyor.
bu yüzden 64bit e odaklandik ilerde hepsi 64 bit olacak zaten.ama illede 32bit PlugIns kullanmak isteyen Jbridge aracigiyla kullana bilecek.

Yazilimda cok degisiklik yapdik Systemin saglikli calismasi icin.

Biliyorum uzun sürdü ama benim takmin olmadigim aleti kimseye vermem.
Insallah bu sene icinde biter. Kusura bakmayin bir sorun cikiyor yazilimda hatayi anlayip yok etmek aylar aliyor. ama bitince harika bir alet olacak insallah.

Sevgiler Saygilar !

Moderatör tarafında düzenlendi:

geçmiş olsun sabırla bekliyoruz

Selam Arkadaslar,

Projeyi bekleyen arkadaslari kisaca bilgilendirmek istedim.
VST 64bit systeme gecdikden sonra bir takilma sorunu yasiyorduk.
gecen haftadan beri alet 5 gündür gece gündüz nonstop kesintisiz calisiyor hic takilma yasanmadi. sahnede denemek icin cuma cumartesi gazinoda caldim yanimdaki arkadas pa2x caldi sound kalitesini karsilasdirdigimizda pa2x oyuncak gibi.
insallah iki üc aya kadar biter.

sevgiler saygilar

Teşekkürler, inşallah her şey istediğiniz gibi olur. Beklemedeyiz

Ketron55; Konuya yeni vakıf oldum. 2010' dan beri aralıksız takipçisisin. Sabrına hayran kaldım. Taş olsam çatlardım vallahi.:) Yinede üstadımıza başarılar, sizlerede sabır ihsan ediyorum. Sevgilerimle............

((Ahmet Can Başar)) üstadımızın milyon kere daha değerini bilelim ve yüreğimize basalım arkadaşlar. :p Saygılarımla.........