• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

fenerbahçe-beşiktaş maçı

Cevap: fenerbahçe-beşiktaş maçı

noldunu anlamadım dahas oturmadımdı maçın maşına bi baktım spiker alex gollllllllll diye bağırıyo gülmekten öldüm ya dk.1 gol.1 olmuştu beşiktaşlılara geçmiş olsun buy arada şu bursa kaybetse ne güzel olur...

fenevbahçe bu çirkef futbol anlayışıyla uefa şampiyonuda olsa bizim için bir değeri yoktur..kendi çapında eğlensinler artık tff ile beraber.

fenevbahçe bu çirkef futbol anlayışıyla uefa şampiyonuda olsa bizim için bir değeri yoktur..kendi çapında eğlensinler artık tff ile beraber.

hoca bırak allahını seversen bize tekme tokat dalıyosunuz biz 2 hareket yapıyoz 30 hareket yapmış gibi oluyoz.

kendi çapınız bu düşünce işte ;)

fenerbahçe bu.ne yapar ne eder o maçı alır.ama hile ile alır.bu değişmez bir kural halini almış artık.fenerbahçe gider küçük takımlara yenilir büyük takımlara gelince de ne kadar hile koz varsa kullanır.kimse polemik yapmasın.dün gördük neyin ne olduğunu.hakeme varana kadar fenerliydi.bu sene feneri şampiyon yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar sağolsunlar.ama inşallah bursa şampiyon olur.

bursaspor şampiyon olur olmasınada şampiyonlar liginde ülkemizi iyi temsil edemez diye bu şampiyonluğu engellerler diye düşünüyorum ben ...bu arada fener beşiktaş maçında kural hatası yapılmıştır ...bilica penaltı noktasının çimlerini ayağıyla kazıtarak topun oturmamasını sağlamıştır ...bu hiçte sportmence bir davranış değildir.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri