• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EXR46 flash bellege ritim yukleme?

bilgin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
orgla gelen diski pc ye yukledim.ama pc de herhangibir program goremedim.flash bellege nasil ritim yukleyebilirm?sirasiyla islemleri yazarmisiniz.
kullanma kilavuzu elimde yok.rolandin sayfasindan inceledim ama gozume birsey ilismedi.belkide ben gozden kacirdim.ilginiz icin tesekkurederim.

selam kardeşim pcye programı yüklemişsin zaten. Şimdi USB kablosunu bağla ve orgunun üzerinde ekranın sol üst tarafında usb tuşunu bul ve 2-3saniye basılı tut bilgisayarında exr zaten bir sayfa açacak. Bu sayfaya gir önüne 3 adet kılasör çıkacak SONG-USPR-STYLE

style kılasörüne ritimleri
song kılasörüne midileri
uspr kılasörüne önceden yazmış ve bilgisayarına kayıt ettiğin user programları kopyalayabilirsin

eğer yapamazsan tekrar yaz daha ayrıntılı anlatırım kardeşim saygılarımla...

bir zamanlar ne açıklamalar yazdım şu foruma exr 46 nın kitabını yazdık ama sistem çöktüğü için hepsi gitti ne yazıkki...

evet bende cogu bilgiyi defterime not etmistim forumdan edindigim bilgileri.ama benimde ayni sorunum oldu butun bilgiler gitti.defteri tasinma esnasinda atmisim galiba bulamiyorum.suan orguda yeni aldim epeyugrasiyorum.hepinize tesekkurederim.

can kardeşim ben senin verdiğin bilgilerden bu yere geldim ama bir türlü tanışma fırsatımız olmadı şimdide arkadaşlara ben yardımcı olmaya çalışıyorum

selam kardeşim pcye programı yüklemişsin zaten. Şimdi USB kablosunu bağla ve orgunun üzerinde ekranın sol üst tarafında usb tuşunu bul ve 2-3saniye basılı tut bilgisayarında exr zaten bir sayfa açacak. Bu sayfaya gir önüne 3 adet kılasör çıkacak SONG-USPR-STYLE

style kılasörüne ritimleri
song kılasörüne midileri
uspr kılasörüne önceden yazmış ve bilgisayarına kayıt ettiğin user programları kopyalayabilirsin

eğer yapamazsan tekrar yaz daha ayrıntılı anlatırım kardeşim saygılarımla...
Merhaba bende de jwin jtk 3400 org var buna nasıl ritim yükleme yapabilirim

Merhaba bende de jwin jtk 3400 org var buna nasıl ritim yükleme yapabilirim
Jwin JTK-3400 61 tuşlu org Jwin Jtk-3400 Piyano Eğitimi için müzik öğretmenlerinin tercih ettiği Tuş hassasiyet fonksiyonu mevcut olup Tam boyutlu ve 5 Oktav tuşe sahiptir

300 Ton Ve 300 Ritim ve programlama vardır düğün çıkmadığı için çok az bilgiye sahibiyiz saygılar.