• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok...

ROMANTIK

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa55tr korg pa800 korg i4s
En çok hangi org unuzla ekmem yediniz- yani para kazandınız..

ÖNCE BEN SÖYLEYİM
KORG PA55TR... :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: En çok...

yamaha psr a 1000 çok ekmeğini yedim beni piyasaya tanıtan org ...

Korg pa55tr

Korg Pa60 ...

Wersi Atlantis

.................

Ketron xd9 16 mb vs korg pa80

İşte aramızdaki çağ farkı yine beni debreştirdi. 15 yaşımdayken, babam' ca popçu ve topçuluk, açlık ve serserilikle değer biçerdi. Adana' da yetişen Ümit Besen bile, dedesinin müzikle uğraştığını bilerek ve babasından aldığı destekle melodika' la başlamış. Tavan arasında ki kırık bir aletle, okuduklarımın yalancısı olabilirim. Babam, memur takımı olduğundan şiddetle karşı çıkıyordu, akerdeon istemem onu çıldırtmıştı. Buna rağmen harçlıklarımı biriktirip, Üsküdar musikisi öğretim üyesi Selahattin Fandas'ın kızı rahmetli annem, bana destek oldu. Sonuçta Hohner marka bas değilde tiz olanı yani kımızı değil yeşil olanı (makbul) seçip aldım. Mutluluğumu bir düşünün. Derhal en arka odada ve yorgan altında. Bunları yazarken gözyaşlarımı tutamıyorum. Babamın baskı psikolojisi, rahmetli olmasına rağmen hep devam edip, biraz da kafam basıyordiki, imtihanları süper kazanarak bir yerlere geldim ve emekli oldum. Ama içimdeki ukde müzik olarak hiç bitmedi ve bitmeyecektirde. Bir sürü dost var, musikiden daha yakını varmı? Ey gençler , sizler işin gırgırında veya menfaatinde olduğunuzu yüzünüze vurmuyorum. En azından bu zamanda ne kadar şanslı olduğunuza gıpta ediyor ve özeniyorum. Şimdi gelelim konumuza, Şahsen ben Yamaha PS 55 ile başladım. (Sene, 1986 öncekiler aşırı ufak olup, çocukçaydı ve saymıyorum) Ama bu konuda para kazanmak adına cevap vermek yerine en çok haz aldığınız org demenizi yeğlerdim. Müzik bir ruhtur. Parayı katarsan, emsallerine bir sor, hangisi çok satmıştır diye. Daha ne diyeyim, hoşçakal dileklerimle............

Korg pa80 ve pa1x

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri